L, 28.05.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Värskenduskuuri läbinud Uus Õu avas hooaja

Kertu Kula
, reporter
Värskenduskuuri läbinud Uus Õu avas hooaja
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Uus Õu pakub tänavu külastajatele üllatusi. Genialistide klubi maja nurga taga on avatud täiesti uus ala, kus asub nüüd lava ning on rõõmsates toonides lauad ja toolid.
Uus Õu pakub tänavu külastajatele üllatusi. Genialistide klubi maja nurga taga on avatud täiesti uus ala, kus asub nüüd lava ning on rõõmsates toonides lauad ja toolid. Foto: Kristjan Teedema

Uue Õue külastaja leiab ennast sellel hooajal suurelt puust terrassilt, kuhu on ehitatud uued lauad ja istumiskohad.

Võrreldes varasemate aastatega on muutunud samuti lava asukoht, see paikneb nüüd Magasini tänava nurga taga. Sinna varem külastajad ei pääsenud.

Genialistide klubi programmijuht Ahto Külvet rääkis, et kuna Tartu Uue Teatri hoovis alustatakse arheoloogilisi kaevamistöid, selgus kevade alguses, et sellel aastal peab Uus Õu ennast natukene nihutama. «Kõik oli tingitud lavast, mida polnud kuskile mujale panna, ja seega kõik muu kasvaski juurde ja läks ilusamaks,» rääkis Külvet.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Majandus
Maailm
Arvamus
Sport
Tarbija
Tartu Postimees
Tagasi üles