Sisukord
Arvamus
Postimees
07.06.2016
Eesti Majanduse lühiuudised Eesti lühiuudised Võidu võtab Helme? Puhas bluff! (23) Dilbert Tagakülg Male Palju õnne Horoskoop Mälumäng Roolijoodik trahvi maksmise asemel kooli Migrantide ümberjagamiseks on vaja globaalset kokkulepet (2) Puudega inimene peab tööle hakkama (8) Majandus Majanduse lühiuudised Majanduse lühiuudised Veskimägi: Eesti vähendab elektri tootmist kaks korda (9) Silmeti emafirma väljub pankrotist Kerkinud palgad kukutasid ettevõtete kasumit Võta koju väike robot! Välismaa Välismaa lühiuudised Üksiku süürlanna ohtlik teekond Euroopasse (8) Gauckile jääb praegune ametiaeg viimaseks Üksiku süürlanna ohtlik teekond Euroopasse Migrantide ümberjagamiseks on vaja globaalset kokkulepet (2) KOHALIK VAADE: Mõranenud ja roostes Ühtsus otsib uut teed Ettepanek jõustada range islamiseadustik tekitab Malaisias pahameelt Arvamus Joosep Värk: soovitusi suveks Indrek Sirk: ainult suuremad trahvid liiklusohutust ei paranda (1) Juhtkiri: mitte kuigi isepäised valijamehed Päeva karikatuur Postimees 1994. aastal: siseminister väidab, et illegaalsed relvakaupmehed on võltsinud tema allkirja Hindrek Riikoja: Ossinovski tulistab jalga (3) Hannes Hanso: kaitsekulud kui majanduse mootor ja alustala (34) Kultuur Hollandi kuningapaar kohtus etenduse järel eesti lavastajatega! Aus ülestunnistus: Queenist, Lambertist ja mälestustest «Viiuldaja katusel»: kindla peale minek ja kindel kohalejõudmine (1) Sport Spordi lühiuudised Kas NBA meistrisõrmused on juba jagatud? Hukkunud mootorratturi tiim selgitas õnnetust Tugevate pikkade puudus kummitab korvpallikoondist Eesti madalama liiga jalgpallilahing lõppes ränga õnnetusega Kuningate kannupoisist sai elav legend (1) Cretu ehitab egode legost tõelist meeskonda Miski pole igavene ehk miks suurklubid ähvardavad rattaspordist lahkuda Tallinn Avati lõik uuendatud Pärnu maanteed Kalamaja elanikke nörritavad ebaõiglased parkimistrahvid (2) Tarbija Võta koju väike robot! Tartu Taimeteadja ütlemise järgi sünnib uus kange jook Mürgipilv ehmatas lasteaeda Jaan Õunapuu: Tartus on mängureeglid paigas Omalaadses aias kasvatatakse juurikaid ja kogukonnatunnet Tõstuk jäi ratastooliga jänni (5) Kahe maja rahva jõud ei käi kõrgest müürist üle Fotograafiatudeng ehitas Karlovasse pimekambreid Meelelahutus Koomiks Sudoku

Hindrek Riikoja: Ossinovski tulistab jalga

2 min lugemist
Hindrek Riikoja FOTO: Postimees.ee

Sotside esimehe Jevgeni Ossinovski reljeefsed väljaütlemised ja ristisõda EKRE vastu ei pruugi soovitud tulemusi anda. Massidele ei pruugi selline äärmuslus meeldida ning rõhutatud vastasseis väikeparteiga jätab ka sotsid poliitika madalamasse liigasse.

Tellijale Tellijale

Eesti poliitikamaastikku on igipõliselt toitnud Keskerakonna ja Reformierakonna vastasseis, millega püütakse jätta mulje, et peale nende ei ole Eesti poliitikas kedagi. Valimistulemusi vaadates on see ka igati õnnestunud. Nagu ka Eesti korvpallis on suur vastasseis ikka Kalevi ja Rocki vahel.

Sotside ja EKRE vahel käib sõnasõda, kes on äärmuslane ja vaenuõhutaja ning kes õige mees. Küsitav on, kas mõlemal poolel jätkub jaksu ja püssirohtu, et suurte skeem enda kasuks tööle panna ja seda kasu valimisteni üleval hoida.

Ega asjata ole Keskerakonna ja Reformierakonna vastasesis teravalt esile kerkinud alati just umbes pool aastat enne valimisi – olgu need siis kohalikud või üleriigilised. Tallinna ülevõtmisest või Tartu vallutamisest on mõtet rääkida ikka enne valimisi, sest pärast ei pane nagunii keegi tähele, et linna võib-olla kahekesi koos valitsetakse.

Sotside esimees Jevgeni Ossinovski tulistab endale praegu EKREga vastasseisu üles küttes lihtsalt jalga. Kohalike valimisteni on aega üle aasta, riigikogu omadeni ligi kolm. Nii kaua ei ole võimalik ühtegi vastasseisu üleval hoida, sest sellest väsivad nii inimesed kui ka ajakirjandus. Kaua sa ikka kirjutad ja räägid, et teine on loll või lausa idioot.

06.06.2016 08.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto