E, 26.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Pootsis toime pandud tapmise asjaolud segased

Lauri Habakuk
Pootsis toime pandud tapmise asjaolud segased
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Purjutanud seltskonna tuttav Oliver Leas avastas traagilisel õhtul, et üks naistest lebas surnuna toolil. Eile käis Leas maja kõrval olevat kasvuhoonet kastmas.
Purjutanud seltskonna tuttav Oliver Leas avastas traagilisel õhtul, et üks naistest lebas surnuna toolil. Eile käis Leas maja kõrval olevat kasvuhoonet kastmas. Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Pärnumaa Tõstamaa vallast Pootsi külast oma kodunt leitud 28-aastase naise surnukeha sunnib prokuratuuri teatel kahtlustama, et naine hukkus kuriteo tagajärjel.

Lääne ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja ülesandeid täitva riigiprokuratuuri pressinõuniku Carol Merzini sõnul ei tuvastatud Pootsi külast eramust 31. mail leitud naise surnukehal esmavaatlusel vägivalla tundemärke. Ta möönis aga, et põhjuse kahtlustada kuritegu andis kohtumeditsiiniline lahang.

Merzini sõnade järgi on juhtumi uurimiseks alustatud kriminaalmenetlust karistusseadustiku tapmist käsitleva paragrahvi tunnustel. Ta lisas, et Pärnu maakohus võttis 3. juunil prokuratuuri taotlusel kahtlustatavana vahi alla 36-aastase naise. «Juhtunu asjaolud on uurimisel, kuid juba praegu on alust arvata, et oma osa toimunus oli alkoholil,» sõnas Merzin.

Tagasi üles