Pootsis toime pandud tapmise asjaolud segased

Purjutanud seltskonna tuttav Oliver Leas avastas traagilisel õhtul, et üks naistest lebas surnuna toolil. Eile käis Leas maja kõrval olevat kasvuhoonet kastmas. FOTO: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Pärnumaa Tõstamaa vallast Pootsi külast oma kodunt leitud 28-aastase naise surnukeha sunnib prokuratuuri teatel kahtlustama, et naine hukkus kuriteo tagajärjel.

Tellijale Tellijale

Lääne ringkonnaprokuratuuri pressiesindaja ülesandeid täitva riigiprokuratuuri pressinõuniku Carol Merzini sõnul ei tuvastatud Pootsi külast eramust 31. mail leitud naise surnukehal esmavaatlusel vägivalla tundemärke. Ta möönis aga, et põhjuse kahtlustada kuritegu andis kohtumeditsiiniline lahang.

Merzini sõnade järgi on juhtumi uurimiseks alustatud kriminaalmenetlust karistusseadustiku tapmist käsitleva paragrahvi tunnustel. Ta lisas, et Pärnu maakohus võttis 3. juunil prokuratuuri taotlusel kahtlustatavana vahi alla 36-aastase naise. «Juhtunu asjaolud on uurimisel, kuid juba praegu on alust arvata, et oma osa toimunus oli alkoholil,» sõnas Merzin.

07.06.2016 09.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto