N, 6.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Liiklusraevu ohver sai rusikahoobi näkku

Tiina Kaukvere
, Eesti uudiste päevatoimetaja
Liiklusraevu ohver sai rusikahoobi näkku
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Üleeile Tartu kesklinnas liiklusraevu kogenud 35-aastane naine ütleb, et oma 15-aastase juhistaaži jooksul pole ta varem midagi ligilähedastki kogenud. «Peale löögi saamist hakkasin nutma, panin peale ohutuled, sõitsin üle ristmiku ja helistasin politseisse.»

Postimehe poole pöördunud naine kirjeldas olukorda järgnevalt: «Sooritasin vasakpööret ja olles veendunud, et paremalt kedagi ei tule, sest nähtavus oli väga hea, andsin teed seda ületada soovinud isikule, kes ikkagi ei läinud üle tee.» Sama juttu on ta rääkinud ka politseile. «Samal hetkel märkasin silmanurgast, et pooleldi minu külje peale on peatunud tumepunane auto. Signaali ei lastud, hiljem selgus, et signaal tal ei töötanud,» jätkas naisterahvas. Kokkupõrget ei toimunud, autod kriimustada ei saanud. Naisterahvas sõitis edasi.

«Järgmisel ristil kihutas ta minust mööda jalakäijate rajale pool viltu, kargas välja ja alustas verbaalset ründamist, mis lõppes rusikalöögiga vastu huult,» ütles anonüümsust palunud ohver, kelle sõnul tulid autost välja nii juht kui ka veel üks noormees. Mehed rebisid naise auto ukse pärani lahti. Autol oli automaatlukustus maha võetud ning naine ei jõudnud ise uksi lukustada.

Tagasi üles