Sisukord
Majandus
Postimees
14.06.2016
Eesti Mälumäng Dilbert Horoskoop Süstlavahetuspunkt kolib Koplist Paldiski maanteele Palju õnne Tartu linn kahtlustab ürituste korraldajat reservfondi väärkasutamises Tagakülg Male Koormast pudenenud oder võttis maantee enda alla Eesti lühiuudised Ilves kuulutas haldusreformi seaduse välja Bussifirmad tõrguvad eelmüüki laiendamast Haiglajuht käis naisega komandeeringute pähe puhkamas (10) Politsei soovitab piirata haiglajuhtide ametiaega Puudega inimesed tööle sundimist õigeks ei pea (4) Jahikoerapasse hakkab välja andma tõuühing Majandus Majanduse lühiuudised Testlio juht: ettevõtjad peaksid lahendama tõelisi probleeme Riik hakkab investeerima idufirmadesse Mööblisari My Little Avenue muudab lastetoa mängulinnaks Nõrk elektriühendus takistab maal tootmist Välismaa Portugal ja Prantsusmaa liidus Euroopa vastu Rünnak mõjutab presidendivalimisi Välismaa lühiuudised Süüria põgenikud Jordaanias: meie kodumaa on kui ohtlikke loomi täis mets (5) Arvamus Siim Kallas: suurema Eesti riigi poole (9) Arseni Roginski: et leida Balti riikidega ühine keel, tuleb Venemaal tunnistada kuritegusid (21) Juhtkiri: «Stalinit oleks teile tarvis!» (12) Lauri Hussar: imetabane Postimees (2) Postimees 1993. aastal: KGB üritas värvata Balti Instituudi direktorit Ivo Ilistet Kultuur Ja igavikulinnuke laulab… Ellujääja mälestused: Eesti kultuuridessant Peterburi Sport Tiitlikaitsja ebaveenev algus Spordi lühiuudised Jalgpallipeost peksupeoks Laanmäe kontrollis emotsioone ja paugutas võimsa tulemuse Kas näeme jalgpallimaailmas uue dünastia sündi? Küps kapten Crosby viis ühtse sõpruskonna võidule Visa jalgpallikääbus ei karda kedagi Tallinn Süstlavahetuspunkt kolib Koplist Paldiski maanteele Tarbija Uus telefon jälgib ümbrust Tartu Minu ema rääkimata lugu: sünnipäevakingiks sõit tundmatusse Tõrge bussihankel sunnib otsima päästeplaani Sügisel ootab külastajaid uuem raamatukogu Käratseja kaitseb nii ennast kui ka naabreid Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Mööblisari My Little Avenue muudab lastetoa mängulinnaks

2 min lugemist
Kahe Pärnu naise loodud riiulisari My Little Avenue sai alguse konkreetsest vajadusest leida lapse toale sisustus. FOTO: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Lapse tuba on väikese inimese omaette olemise maailm. See on turvaline koht, kuhu pugeda peitu murepilvede eest, pidada salakõnelusi kaisukaruga, sõita mudelautodega võidu ja mängida emmet.

Tellijale

Koht, mida laps saab omaks pidada, on talle oluline ja seepärast on tähtis, et tuba oleks pisikese perenaise või -mehe nägu.

Pärnus elavad Kairi Priimets ja Veronika Tiivits on naabrid ja sõbrannad, kel mõlemal peres sirgumas väikesed lapsed. Nelja lapse ema Veronika suuremad tütred, 22-aastane Marren ja 21-aastane Getter on juba oma elu peal, kodus kasvavad veel kaheksa-aastane Brenna ja kahene Edward.

13.06.2016 15.06.2016
EELMINE
JÄRGMINE
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto