Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
14.06.2016
Eesti Mälumäng Dilbert Horoskoop Süstlavahetuspunkt kolib Koplist Paldiski maanteele Palju õnne Tartu linn kahtlustab ürituste korraldajat reservfondi väärkasutamises Tagakülg Male Koormast pudenenud oder võttis maantee enda alla Eesti lühiuudised Ilves kuulutas haldusreformi seaduse välja Bussifirmad tõrguvad eelmüüki laiendamast Haiglajuht käis naisega komandeeringute pähe puhkamas (10) Politsei soovitab piirata haiglajuhtide ametiaega Puudega inimesed tööle sundimist õigeks ei pea (4) Jahikoerapasse hakkab välja andma tõuühing Majandus Majanduse lühiuudised Testlio juht: ettevõtjad peaksid lahendama tõelisi probleeme Riik hakkab investeerima idufirmadesse Mööblisari My Little Avenue muudab lastetoa mängulinnaks Nõrk elektriühendus takistab maal tootmist Välismaa Portugal ja Prantsusmaa liidus Euroopa vastu Rünnak mõjutab presidendivalimisi Välismaa lühiuudised Süüria põgenikud Jordaanias: meie kodumaa on kui ohtlikke loomi täis mets (5) Arvamus Siim Kallas: suurema Eesti riigi poole (9) Arseni Roginski: et leida Balti riikidega ühine keel, tuleb Venemaal tunnistada kuritegusid (21) Juhtkiri: «Stalinit oleks teile tarvis!» (12) Lauri Hussar: imetabane Postimees (2) Postimees 1993. aastal: KGB üritas värvata Balti Instituudi direktorit Ivo Ilistet Kultuur Ja igavikulinnuke laulab… Ellujääja mälestused: Eesti kultuuridessant Peterburi Sport Tiitlikaitsja ebaveenev algus Spordi lühiuudised Jalgpallipeost peksupeoks Laanmäe kontrollis emotsioone ja paugutas võimsa tulemuse Kas näeme jalgpallimaailmas uue dünastia sündi? Küps kapten Crosby viis ühtse sõpruskonna võidule Visa jalgpallikääbus ei karda kedagi Tallinn Süstlavahetuspunkt kolib Koplist Paldiski maanteele Tarbija Uus telefon jälgib ümbrust Tartu Minu ema rääkimata lugu: sünnipäevakingiks sõit tundmatusse Tõrge bussihankel sunnib otsima päästeplaani Sügisel ootab külastajaid uuem raamatukogu Käratseja kaitseb nii ennast kui ka naabreid Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Sügisel ootab külastajaid uuem raamatukogu

2 min lugemist
Praegu käib raamatukogu A-hoidlas vilgas kolimine. Paljud teosed on kastidesse pakitud ja suurem osa viiakse majast välja laopinnale. FOTO: Margus Ansu

Oktoobri algusest on uue ilmega TÜ raamatukogu fuajee ja garderoob, laieneb ja uueneb teise korruse valge saali osa, lugejatele kasutamiseks avatakse üks hoidlatest ning värskenduskuuri teeb läbi ka õueala. Lisaks ehitatakse tuletõkkealad ja evakuatsiooniväljapääsud ning uuendatakse kaubaliftid ja töötajate ruumid.

Tellijale

Kuigi raamatukogu on pikalt remondis, saab lugemissaali teoseid siiski laenata. Lugeja võib 8. augustist valida kataloogist raamatu ja sellele ise järele minna. Küll aga ei pääse majja sisse, vaid tõenäoliselt saab raamatuid kätte raamatukogu tagaukse kaudu. Teoseid saab ka tagastada.

Esimene etapp

13.06.2016 15.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto