Sisukord
Tarbija
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist (1) «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» (5) Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks (1) Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi (3) Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat (12) Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi (1) Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks (1) Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega (3) Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga (3) Juhtkiri: koroona koduõuel Margus Parts: kommunistid Central Parkis (30) Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? (2) Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv (1) Andrus Karnau: kingitus Tallinkile (4) Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne (3) Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades (2) Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte (2) Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Profipoksi eripära – igal külal on oma tšempion Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Perega maale – aga mis see kõik maksab?

4 min lugemist
Tõrvaaugul ootab puhkajaid kolm kahekorruselist saunaga palkmaja. FOTO: Erakogu

Kuna suurem osa Eesti inimesi elab linnades, leidub kindlasti palju  neid, kes sooviksid kas või osa puhkusest mõnusalt maal veeta. Uurisime, millised on selleks taskukohasemad võimalused.

Tellijale

Tundub, et konkurentsitult taskukohaseim võimalus maaõhku hingata – kui just tasulised telkimiskohad välja jätta – avaneb Tammiku talu pererahva Tiigitares ja Metsatares, mis asuvad Võrumaal Lasva vallas. Perenaise Ave Tamra sõnul on tegemist äärmiselt askeetliku majutusasutusega, sest need kaks tarekest on lihtsad kämpingulaadsed ööbimiskohad. «Meil on kuivkäimla ja pesemisvõimalus puudub, nii et mitte midagi atraktiivset,» räägib Tamra naerdes. «Tiiki saab ikka hüpata ja soovi korral kütame ka sauna, aga see maksab 20 eurot.» Seega sobib koht eeskätt seljakoti- ja paadimatkajatele. «Aga ka lastega peredele, kelle rahakott on väiksem – meil lihtsalt pole mugavusi. Elektritki pole, aga seda saab tõmmata, kui on väga vaja,» rõhutab perenaine.

Ühte majakesse mahub neli inimest, on grillimisvõimalus, salatit saab lõikuda kööginurgas, võib teha lõket ning lähima sillani, kuhu autoga ligi pääseb ja paati vette lasta saab, on kilomeeter. Pidevalt võib tegelda korilusega. Ühe külastaja käest küsitakse vaid 9 eurot ning järgmine öö on juba veidi odavam.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto