Sisukord
Tarbija
Tänane leht
15.06.2016
Eesti Tappa ähvardanud mees pandi vangi Palju õnne Yana Toom: Keskerakonda võib ohustada hea tava defitsiit Piir Venemaaga saab kaitse maaostjate ja droonide ees Eesti lühiuudised Kaljurand arutas oma India kolleegiga laevakaitsjate kaasust Anu Toots: Keskerakond eristas end Reformierakonnast (1) Tänavuste merepäevade staarid on viikingid Are vald nõuab postipunkti tagasi Virumaad kimbutab töötajate nappus Leedo tahab riigilt kümneid miljoneid (2) Majanduse lühiuudised Eesti lühiuudised Dilbert Tiit Ojasoo ohvri avalik palve: soovin eluga edasi minna (34) Horoskoop Tagakülg Majandus Are vald nõuab postipunkti tagasi Microsoft teeb hiigeltehingu Majanduse lühiuudised Välismaa Liitlaste tulek nõuab Eestilt uusi kasarmuid Hübriidrünnaku oht sunnib vaagima riikide vastupidavust Välismaa lühiuudised NATO meenutas, et ka neil leidub tuumarelvi Pinged Prantsusmaal ei leevene Arvamus Artur Talvik: saatan on parteis (7) Juhtkiri: jätke inimene ikka ellu (1) Taavi Minnik: Ukraina on naasnud Janukovõtši-eelsetele radadele (3) Päeva karikatuur Jaak Prozes: Venemaa näeb soome-ugri rahvaste iseolemist ohtlikuna Postimees 1934. aastal: mees peksis politseinikku, et vangi minna Mart Raudsaar: vihakõnest meestele ja naistele Kultuur «Warcraft» ei vääri filmi nime (7) Loe, miks Andres Mustonen arvab, et ta oskab kummituste keelt Sport Spordi lühiuudised Ühisliigas jätkav Kalev jõudis Varrakuga kokkuleppele Vanameistritest ümbritsetud hall mass valmistub Euroopat üllatama Kas poliitiku juhitud Belgia suudab leida oma tee? Venemaa toob jalgpallimaailma uut tüüpi löömamehed Tallinn Lauluväljaku arendamiseks luuakse erikomisjon Tänavuste merepäevade staarid on viikingid Tarbija Patsientide õiguste eest võitlevad kaks ühendust Populaarsed lasteeined võivad anda poole päevasest kaloraažist (1) Tartu Šaakalid on otsaga Tartumaal? Tartu lapsed väärivad korras koolimaju Suurüritused sulgevad Vabaduse puiestee kümmekonnaks päevaks Lisavaheaeg aitab kevadväsimusest üle (1) Miks Tartu mind enam ei armasta? (6) Vanalinna plaanitakse uut äri- ja kortermaja (1) Vägivallaga pikitud ülesanded panevad lapsi matemaatikat armastama? Tudengid tegid lõputöödeks ka vineerist valamu ja veiklevad viisud Suvi meelitab vett ja loodust uurima Puiestee tänava täika leidis uue ulualuse (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Patsientide õiguste eest võitlevad kaks ühendust

2 min lugemist
Patsientide liidu tegevjuht Kadri Tammepuu. FOTO: Peeter Langovits

Nii Eesti Patsientide Esindusühing (EPE) kui ka Eesti Patsientide Liit (EPL) on tegutsenud juba aastaid, nüüd on esimesel neist raskusi rahalise toetuse leidmisega ning teine haub laienemismõtteid.

Tellijale Tellijale

Patsientide liit, nagu ka esindusühing, oli olemas juba rohkem kui 15 aastat tagasi, siis aga patsientide nõukoja nime all. Kuigi 2000. aastate alguses välja antud artiklitest võib leida palju vihjeid, et toonane nõukogu tegi koostööd ravimifirmadega ja oli nende mõju all, ütles liidu praegune tegevjuht Kadri Tammepuu, et temal nõukogu seotusest ravimfirmadega mingeid andmeid ei ole.

Kahte ühendust on raske omavahel võrrelda, sest ühel neist, patsientide esindusühingul on ette näidata konkreetsed lahendatud juhtumid ning esile tuua arvud, mitu inimest neilt abi on saanud. Patisentide liidu tegevjuht Tammepuu aga ühtegi konkreetset näitajat esitada ei osanud, põhjendades seda asjaoluga, et on olnud ametis vaid pool aastat. 

14.06.2016 16.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto