Sisukord
Arhiiv
Postimees
15.06.2016
Eesti Tappa ähvardanud mees pandi vangi Palju õnne Yana Toom: Keskerakonda võib ohustada hea tava defitsiit Piir Venemaaga saab kaitse maaostjate ja droonide ees Eesti lühiuudised Kaljurand arutas oma India kolleegiga laevakaitsjate kaasust Anu Toots: Keskerakond eristas end Reformierakonnast (1) Tänavuste merepäevade staarid on viikingid Are vald nõuab postipunkti tagasi Virumaad kimbutab töötajate nappus Leedo tahab riigilt kümneid miljoneid (2) Majanduse lühiuudised Eesti lühiuudised Dilbert Tiit Ojasoo ohvri avalik palve: soovin eluga edasi minna (34) Horoskoop Tagakülg Majandus Are vald nõuab postipunkti tagasi Microsoft teeb hiigeltehingu Majanduse lühiuudised Välismaa Liitlaste tulek nõuab Eestilt uusi kasarmuid Hübriidrünnaku oht sunnib vaagima riikide vastupidavust Välismaa lühiuudised NATO meenutas, et ka neil leidub tuumarelvi Pinged Prantsusmaal ei leevene Arvamus Artur Talvik: saatan on parteis (7) Juhtkiri: jätke inimene ikka ellu (1) Taavi Minnik: Ukraina on naasnud Janukovõtši-eelsetele radadele (3) Päeva karikatuur Jaak Prozes: Venemaa näeb soome-ugri rahvaste iseolemist ohtlikuna Postimees 1934. aastal: mees peksis politseinikku, et vangi minna Mart Raudsaar: vihakõnest meestele ja naistele Kultuur «Warcraft» ei vääri filmi nime (7) Loe, miks Andres Mustonen arvab, et ta oskab kummituste keelt Sport Spordi lühiuudised Ühisliigas jätkav Kalev jõudis Varrakuga kokkuleppele Vanameistritest ümbritsetud hall mass valmistub Euroopat üllatama Kas poliitiku juhitud Belgia suudab leida oma tee? Venemaa toob jalgpallimaailma uut tüüpi löömamehed Tallinn Lauluväljaku arendamiseks luuakse erikomisjon Tänavuste merepäevade staarid on viikingid Tarbija Patsientide õiguste eest võitlevad kaks ühendust Populaarsed lasteeined võivad anda poole päevasest kaloraažist (1) Tartu Šaakalid on otsaga Tartumaal? Tartu lapsed väärivad korras koolimaju Suurüritused sulgevad Vabaduse puiestee kümmekonnaks päevaks Lisavaheaeg aitab kevadväsimusest üle (1) Miks Tartu mind enam ei armasta? (6) Vanalinna plaanitakse uut äri- ja kortermaja (1) Vägivallaga pikitud ülesanded panevad lapsi matemaatikat armastama? Tudengid tegid lõputöödeks ka vineerist valamu ja veiklevad viisud Suvi meelitab vett ja loodust uurima Puiestee tänava täika leidis uue ulualuse (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kas poliitiku juhitud Belgia suudab leida oma tee?

3 min lugemist
Peatreener Marc Wilmotsil on põhjust mõtlik olla, sest Belgia mäng ei laabu. FOTO: Reuters / Scanpix

Juba mitu aastat üheks suurima tulevikuga jalgpallikoondiseks tituleeritud Belgia esinemine ei jätnud Euroopa meistrivõistluste avamängus kõige kindlamat muljet. Seljataga on küll vaid üks kohtumine, ent juba on õhus rohkem küsimusi ja kahtlusi kui häid vastuseid.     

Tellijale Tellijale

On ka arvamusi, et peatreener hoiab ise Belgia nn kuldse põlvkonna staare tagasi ega kasuta oma käes olevaid kaarte hästi. Et Wilmotsi käe all ei mängi maailma edetabelis hetkel teist positsiooni hoidev Belgia oma suurt potentsiaali välja.

Talle on näiteks ette heidetud, et ta ei kasuta koos keskväljal Jan Vertonghenit ja Toby Alderweilerdit, kes moodustavad hästi toimiva paari Tottenham Hostspuris.

Mängus Itaaliaga oli näiteks mitu olukorda, kus Vertonghen oma frustratsiooni häälekalt kaaslaste peale välja valas. Kuuldavasti on Vertonghen rahulolematu ka seetõttu, et peab koondises tegutsema äärekaitsjana. Kõik see toonud kaasa jutud, et meeskonna sisekliimaga pole kõik korras.

14.06.2016 16.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto