Sisukord
Arhiiv
Postimees
15.06.2016
Eesti Tappa ähvardanud mees pandi vangi Palju õnne Yana Toom: Keskerakonda võib ohustada hea tava defitsiit Piir Venemaaga saab kaitse maaostjate ja droonide ees Eesti lühiuudised Kaljurand arutas oma India kolleegiga laevakaitsjate kaasust Anu Toots: Keskerakond eristas end Reformierakonnast (1) Tänavuste merepäevade staarid on viikingid Are vald nõuab postipunkti tagasi Virumaad kimbutab töötajate nappus Leedo tahab riigilt kümneid miljoneid (2) Majanduse lühiuudised Eesti lühiuudised Dilbert Tiit Ojasoo ohvri avalik palve: soovin eluga edasi minna (34) Horoskoop Tagakülg Majandus Are vald nõuab postipunkti tagasi Microsoft teeb hiigeltehingu Majanduse lühiuudised Välismaa Liitlaste tulek nõuab Eestilt uusi kasarmuid Hübriidrünnaku oht sunnib vaagima riikide vastupidavust Välismaa lühiuudised NATO meenutas, et ka neil leidub tuumarelvi Pinged Prantsusmaal ei leevene Arvamus Artur Talvik: saatan on parteis (7) Juhtkiri: jätke inimene ikka ellu (1) Taavi Minnik: Ukraina on naasnud Janukovõtši-eelsetele radadele (3) Päeva karikatuur Jaak Prozes: Venemaa näeb soome-ugri rahvaste iseolemist ohtlikuna Postimees 1934. aastal: mees peksis politseinikku, et vangi minna Mart Raudsaar: vihakõnest meestele ja naistele Kultuur «Warcraft» ei vääri filmi nime (7) Loe, miks Andres Mustonen arvab, et ta oskab kummituste keelt Sport Spordi lühiuudised Ühisliigas jätkav Kalev jõudis Varrakuga kokkuleppele Vanameistritest ümbritsetud hall mass valmistub Euroopat üllatama Kas poliitiku juhitud Belgia suudab leida oma tee? Venemaa toob jalgpallimaailma uut tüüpi löömamehed Tallinn Lauluväljaku arendamiseks luuakse erikomisjon Tänavuste merepäevade staarid on viikingid Tarbija Patsientide õiguste eest võitlevad kaks ühendust Populaarsed lasteeined võivad anda poole päevasest kaloraažist (1) Tartu Šaakalid on otsaga Tartumaal? Tartu lapsed väärivad korras koolimaju Suurüritused sulgevad Vabaduse puiestee kümmekonnaks päevaks Lisavaheaeg aitab kevadväsimusest üle (1) Miks Tartu mind enam ei armasta? (6) Vanalinna plaanitakse uut äri- ja kortermaja (1) Vägivallaga pikitud ülesanded panevad lapsi matemaatikat armastama? Tudengid tegid lõputöödeks ka vineerist valamu ja veiklevad viisud Suvi meelitab vett ja loodust uurima Puiestee tänava täika leidis uue ulualuse (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Venemaa toob jalgpallimaailma uut tüüpi löömamehed

2 min lugemist
Karmid Venemaa jalgpallifännid on hirmu nahka ajanud tervele Euroopale. FOTO: TASS/Scanpix

Aastakümneid kardeti Inglismaa jalgpallihuligaane, kuid tänapäeval ei ole nad enam ammu kõige kardetumad fännid. Praegusel ajal tulevad kõige karmimad löömamehed Ida-Euroopast ja tänavusel EMil on enim segadust külvanud venelased. Euroopa Jalgpalli Liit (UEFA) teataski eile, et vägivaldsete sündmuste jätkudes eemaldatakse Venemaa koondis finaalturniirilt.

Tellijale Tellijale

Venelastest jalgpallihuligaanidest ei ole Lääne-Euroopa riigid varem suurt midagi kuulnud, kuna NSVLi ajal ei pääsenud nad üle piiri suurturniiridele ja 1990ndatel ei olnud neil piisavalt rahalisi vahendeid, et suure koosseisuga finaalturniiridele sõita. Praeguseks on see olukord aga muutunud ja venelaste siht ongi kehtestada end kõige kõvemate löömameestena.

«1970ndatel ja 1980ndatel vaatasid kõik inglastele ülevalt alla, kuna nemad olid kõige kõvemad huligaanid. Nüüd on teist tüüpi huligaanid. Nüüd on teised ajad,» rääkis Venemaa koondise poolehoidja Aleksei BBC-le.

14.06.2016 16.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto