Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
15.06.2016
Eesti Tappa ähvardanud mees pandi vangi Palju õnne Yana Toom: Keskerakonda võib ohustada hea tava defitsiit Piir Venemaaga saab kaitse maaostjate ja droonide ees Eesti lühiuudised Kaljurand arutas oma India kolleegiga laevakaitsjate kaasust Anu Toots: Keskerakond eristas end Reformierakonnast (1) Tänavuste merepäevade staarid on viikingid Are vald nõuab postipunkti tagasi Virumaad kimbutab töötajate nappus Leedo tahab riigilt kümneid miljoneid (2) Majanduse lühiuudised Eesti lühiuudised Dilbert Tiit Ojasoo ohvri avalik palve: soovin eluga edasi minna (34) Horoskoop Tagakülg Majandus Are vald nõuab postipunkti tagasi Microsoft teeb hiigeltehingu Majanduse lühiuudised Välismaa Liitlaste tulek nõuab Eestilt uusi kasarmuid Hübriidrünnaku oht sunnib vaagima riikide vastupidavust Välismaa lühiuudised NATO meenutas, et ka neil leidub tuumarelvi Pinged Prantsusmaal ei leevene Arvamus Artur Talvik: saatan on parteis (7) Juhtkiri: jätke inimene ikka ellu (1) Taavi Minnik: Ukraina on naasnud Janukovõtši-eelsetele radadele (3) Päeva karikatuur Jaak Prozes: Venemaa näeb soome-ugri rahvaste iseolemist ohtlikuna Postimees 1934. aastal: mees peksis politseinikku, et vangi minna Mart Raudsaar: vihakõnest meestele ja naistele Kultuur «Warcraft» ei vääri filmi nime (7) Loe, miks Andres Mustonen arvab, et ta oskab kummituste keelt Sport Spordi lühiuudised Ühisliigas jätkav Kalev jõudis Varrakuga kokkuleppele Vanameistritest ümbritsetud hall mass valmistub Euroopat üllatama Kas poliitiku juhitud Belgia suudab leida oma tee? Venemaa toob jalgpallimaailma uut tüüpi löömamehed Tallinn Lauluväljaku arendamiseks luuakse erikomisjon Tänavuste merepäevade staarid on viikingid Tarbija Patsientide õiguste eest võitlevad kaks ühendust Populaarsed lasteeined võivad anda poole päevasest kaloraažist (1) Tartu Šaakalid on otsaga Tartumaal? Tartu lapsed väärivad korras koolimaju Suurüritused sulgevad Vabaduse puiestee kümmekonnaks päevaks Lisavaheaeg aitab kevadväsimusest üle (1) Miks Tartu mind enam ei armasta? (6) Vanalinna plaanitakse uut äri- ja kortermaja (1) Vägivallaga pikitud ülesanded panevad lapsi matemaatikat armastama? Tudengid tegid lõputöödeks ka vineerist valamu ja veiklevad viisud Suvi meelitab vett ja loodust uurima Puiestee tänava täika leidis uue ulualuse (1) Meelelahutus Koomiks Sudoku

Šaakalid on otsaga Tartumaal?

2 min lugemist
Kaikaga relvastatud Igor Brundukov osutab urule, kus ta arvab šaakalid elavat. Šaakalite süül või mitte, kuid fakt on see, et lühikese ajaga on pererahvas ilma jäänud kolmekümnest kanast. FOTO: Sille Annuk

Rõngu vallas Kirepi külas elav Igor Brundukov on arvamusel, et šaakalid on süüdi viimase aja kanatapulaines, mille tõttu on loojakarja läinud üksjagu sulelisi nii temal kui ka naabritel. Brundukovi sõnul on nad ilma jäänud umbes kolmekümnest kanast ja tibust.

Tellijale Tellijale

Brundukov on Kirepis elanud kuusteist aastat ning tema kinnitusel pole midagi sellist varem juhtunud. Rebased või kullid on ära viinud üksikuid kaagutajaid, kuid nii massiline murdmine olevat esimest korda. Et selle taga pole rebased, näitab Brundukovi sõnul asjaolu, et kanad murtakse maha kohapeal, mitte ei tassita metsa, nagu seda teevad reinuvaderid. Pealegi on mees neid murdjaid ka ise näinud.

«Väga hirmsad elukad on, sabad ilma karvadeta nagu kaikad, täpilised, pika näoga. On küll rebase moodi, aga ta ei ole rebane. Ma olen ju nii palju aastaid maal elanud ja tean, milline on rebane või kährik,» rääkis Brundukov.

14.06.2016 16.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto