K, 29.06.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ülikoolides algasid lõpuaktused

Deivi Suiste
Ülikoolides algasid lõpuaktused
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Eile Tartu ülikooli õigusteaduskonna bakalaureuseõppe lõpetanud Nele Paluoja võttis õnnitlusi vastu.
Eile Tartu ülikooli õigusteaduskonna bakalaureuseõppe lõpetanud Nele Paluoja võttis õnnitlusi vastu. Foto: Kristjan Teedema

Tartus on alanud ülikoolide lõpuaktuste aeg. Eile keskpäeval said Tartu ülikooli aulas diplomi kätte õigusteaduskonna bakalaureuseõppe 166 lõpetajat.  

Noortel juristidel on tulevikuks valitud suured sihid. «Jätkan kindlasti õpinguid Tartu ülikooli õigusteaduskonna magistriõppes. Samuti on plaanis minna õppima välismaale, kuid pole veel täpselt kindel, kus ja kuidas. Võib-olla proovin Erasmuse programmi,» rääkis eile Tartu ülikoolist bakalaureusekraadi saanud Sandra Kurs.

Nele Paluoja, kes samuti sai eile bakalaureusekraadi, ütles, et temagi plaanib jätkata õpinguid Tartu ülikooli õigusteaduskonna magistrantuuris. «Suvel on plaanis teha praktikat Tallinnas ja Pärnus ning mõtted liiguvad Oslos asuva ülikooli poole,» kõneles ta.

Tagasi üles