Sisukord
Arvamus
Postimees
17.02.2020
Toetuste arestimine külvas abivajajates segadust (9) Eesti Apteegireformi ilmselt enam ei väära (2) Soome meri andis välja pool aastat kadunud pärnaka (1) Valvekaamera õppesõiduautosse? Pigem mitte (2) Aevastamishooaeg varsti käes Majandus Galeriid ⟩ Eripärased hotellid raputavad Tallinna (1) Jahenev tööturg vähendab nõudlust töökäte järele 2500 ühendust taotlevad tuludeklareerijate annetusi (1) Välismaa Karmid piirangud näivad pidurdavat viiruse levikut Hiinas Kaljulaid: Euroopa peaks suutma rohkem ise hakkama saada (1) Tosin sõjandustrendi: mida ütleb maailma kohta raport «World Military Balance 2020»? Põhilise julgeolekumurena jäid Müncheni konverentsil kõlama Hiina ja Liibüa Arvamus Juhtkiri: läänetuse lainetus (10) Toomas Toomsalu: sääsereis ja surmakutsar Mart Raudsaar: sõnavabadus ei tähenda ajuvabadust (23) Madis Somelar: minister peaks õpetajatega arvestama Kristjan Vassil: kliinikum vajab muutusi (1) Kultuur Svetlana Aleksijevitš: kirjutamisel juhindun vaistust Anu Raua kunstiteos kroonib Tartu rahu lepingut Elutoasõbralikuks tehtud õuduslugu Sport Taas maailmarekordit nihutanud Duplantis: kavatsen tulevikuski piire kompida Guardiola-ajastu lõpp Manchester Citys? PM ROOTSIS ⟩ Evans näitas, et MM-tiitel on tänavu väga lahtine Loginov jäi norralaste hammaste vahele Vana rekordi alistanud Nazarov: ma ei oodanud sellist aega Tartu Kümmekond entusiasti läbis pika Tartu maratoni raja joostes Laest kukkunud krohvilahmakas sundis spordisaali sulgema Linn tahab nõudeid äpitaksodele karmistada (1) Vehkleja Julia Beljajeva kella ei vaata Arvustus ⟩ Romantiline ja suviselt muretu «Talve» Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1995. aastal: kas teie olete juba ühinenud Internetiga?

1 min lugemist
Ural-1 juhtpuldis. FOTO: Tartu Ülikool

Postimehe küsitlus: kas teie olete juba ühinenud Internetiga?

Lembit, 67, näitleja: «Ma ei ole ühinenud, olen midagi lugenud. See nimi on mulle silma jäänud, aga ma ei tea täpselt, mis see on. Arvutitest ma ei jaga tuhkagi.»

Kalle, õppejõud: «Kas Internet on arvutivõrk? Mul ei ole kokkupuuteid, sest kodus pole arvutit. Kes võrkudega juba ühinenud on, nendele võib sellest kasu olla, aga kes seda veel seni teinud pole, nendel kasu ilmselt pole ja mingit kahju nad loodetavasti ka ei saa.»

Kristjan, 31: «Ei. Internetiga ma ühinenud pole. Asjaajamisega tegeleb minu sekretär, kui vaja on infot või midagi tuleb edastada.»

Aldo, 20, tudeng: «Juba kolmandat aastat tegelen internetiga. Olen saanud palju teadmisi ja samas ka uusi sõpru. Olgu mis on, igatahes väga hea asi on.»

Ako, 18, õpilane: «Palju maksab? Midagi? Siis ühineks. Ma ei ole selle asjaga kursis, teaksin rohkem, oskaksin öelda. Brošüüri tahaks.»

Inga, 18, abiturient: «Ei. Raskus on selles, et mul pole arvutit. Raha ka pole, et osta. Ma olen Internetist kuulnud põhiliselt Raadio 2-st. Tulevikus kavatsen kindlasti ühineda, praegu olen noor ja loll, huvitun teistest asjadest.»

Ants, 20, Isamaa tegevsekretär: «Internet, mis see on? Põhimõtteliselt olen kuulnud, kuid lähemalt pole pistmist olnud.»

17.06.1995

Seotud lood
15.02.2020 17.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto