Sisukord
Arvamus
Tänane leht
17.06.2016
Eesti Horoskoop Male Palju õnne Dilbert NO99 trupi avaldus: kas nüüd piisab? NO99 tulevik on tume Prokuratuur vaidlustab Savisaarele kõvaketta tagastamise kohtumääruse (1) Prantslased andsid Rein Ojale kõrge aumärgi eesti lühiuudised Kohus mõistis Pentuse ja Roode Autorollo kriminaalasjas kogu ulatuses süüdi Tohtrid peavad haiglajuhi lahkumise põhjuseks meedia turmtuld Põhjatallinlased võitlevad süstlavahetuspunkti avamise vastu Nutt süüdistab küüditamisavalduse üle hääletamast loobunuid valetamises (1) Mälumäng Tõnis Arro ei välista, et NO99 lõpetab tegevuse tagakülg 17.06 Politseikoerte haukumine ei lase Pelgulinna elanikel magada Majandus Brexit ei põhjusta maavärinat Suurim mõju Eestile on poliitiline Nordica ootab 15 miljoni euro suurust kahjumit (10) Majanduse lühiuudised Šotlasi paneb ELi toetama hirm, mitte poolehoid Välismaa Välismaa lühiuudised Eesti sisejulgeoleku eksperdid viivad kogemuse Kosovosse (1) Süüria kurdid tahavad ISISe võitmise eest maailma tähelepanu Kadunud EgyptAiri mõistatus hakkab vaikselt lahti hargnema Šotlasi paneb ELi toetama hirm, mitte poolehoid Arvamus Rein Lang: üldsus nõuab «Hamletit»! (4) Lugeja kiri: süstlavahetuspunkti uut asukohta varjati viimase hetkeni (4) Andres Must: kas me teame, mis toimub jalgpallihuligaani peas? (1) Postimees 1995. aastal: kas teie olete juba ühinenud Internetiga? (1) Päeva karikatuur Henrik Roonema: aita väliseestlast, näita talle internetist jalgpalli (2) Juhtkiri: demonstratiivselt hääletamata jätnud keskerakondlased sõuavad Ühtse Venemaa kiiluvees (12) Aarne Mäe: Islandi jalgpalliime – kõik on võimalik (1) Kultuur Tõnis Arro ei välista, et NO99 lõpetab tegevuse Tiit Ojasoo astub tagasi Tarbeklaasi päästmine sektsioonkapist Sport Inglased märatsesid Lille’is Venelaste dopingupeitus ja Isinbajeva südantlõhestav avaldus Dimitri Payet – India ookeani saarelt maailmaareenile Rio olümpia kui ühemeheshow Kas Vardy muinasjutu jätk tähendab inglastele edu? Tarbija Kuldse liiva vang Tartu Rekordsadu! Sebe on Tartus lähenemas kaheaastasele lisalepingule Prokuratuur: surm Toomemäel polnud tapmine, vaid hädakaitse Vabatahtlik töö nõuab eneseületust Kunstnik jäi näituse tegemisel trammi alla Tartu Titaanid jahivad jõuluvana koduõuel esimest võitu Kodumaised värsked viljad ootavad turul ostjaid Kukeseene-hooaeg algas tänavu kesiselt Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1995. aastal: kas teie olete juba ühinenud Internetiga?

1 min lugemist
Ural-1 juhtpuldis. FOTO: Tartu Ülikool

Postimehe küsitlus: kas teie olete juba ühinenud Internetiga?

Lembit, 67, näitleja: «Ma ei ole ühinenud, olen midagi lugenud. See nimi on mulle silma jäänud, aga ma ei tea täpselt, mis see on. Arvutitest ma ei jaga tuhkagi.»

Kalle, õppejõud: «Kas Internet on arvutivõrk? Mul ei ole kokkupuuteid, sest kodus pole arvutit. Kes võrkudega juba ühinenud on, nendele võib sellest kasu olla, aga kes seda veel seni teinud pole, nendel kasu ilmselt pole ja mingit kahju nad loodetavasti ka ei saa.»

Kristjan, 31: «Ei. Internetiga ma ühinenud pole. Asjaajamisega tegeleb minu sekretär, kui vaja on infot või midagi tuleb edastada.»

Aldo, 20, tudeng: «Juba kolmandat aastat tegelen internetiga. Olen saanud palju teadmisi ja samas ka uusi sõpru. Olgu mis on, igatahes väga hea asi on.»

Ako, 18, õpilane: «Palju maksab? Midagi? Siis ühineks. Ma ei ole selle asjaga kursis, teaksin rohkem, oskaksin öelda. Brošüüri tahaks.»

Inga, 18, abiturient: «Ei. Raskus on selles, et mul pole arvutit. Raha ka pole, et osta. Ma olen Internetist kuulnud põhiliselt Raadio 2-st. Tulevikus kavatsen kindlasti ühineda, praegu olen noor ja loll, huvitun teistest asjadest.»

Ants, 20, Isamaa tegevsekretär: «Internet, mis see on? Põhimõtteliselt olen kuulnud, kuid lähemalt pole pistmist olnud.»

17.06.1995

Seotud lood
16.06.2016 18.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto