Sisukord
Tervis
Postimees
18.02.2020
Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu (1) Eesti Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku Saeveskit ähvardab materjalipuudus Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusvastaselt (1) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (2) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (1) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (2) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Tohtrid peavad haiglajuhi lahkumise põhjuseks meedia turmtuld

4 min lugemist
PERHi erakorralise meditsiini osakond. Keskuse juhataja Vassili Novak. FOTO: Mihkel Maripuu

Nii palju häid sõnu kuuleb Eestis ilmselt muidu vaid matustel, aga päev pärast Põhja-Eesti regionaalhaigla juhi Tõnis Alliku ametist taandumist korruptsioonikahtlustuse tõttu jagus tema kolleegidel mehe kohta vaid kiidusõnu. Endisele juhile süüks pandud patud jäävad haiglarahvale arusaamatuks ja levivad kuuldused, et prokuratuuri survestati.

Tellijale

«Kui te oleksite eile kuulnud, kui Tõnis Allik ütles, et täna on tema viimane tööpäev, siis paljude haudvaikuses sõnumit oodanud inimeste suust kostis «ei». See oli küll emotsioon, kuid oodati, et ta võitleb edasi,» rääkis Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) erakorralise meditsiini osakonna juhataja Vassili Novak. 

Päris üllatusena esialgu juhiametis jätkata lubanud Alliku avaldus Novakile endale siiski ei tulnud. «Kui lugeda teisipäevastes ajalehtedes olnud pealkirju, siis oli seda aimata,» sõnas ta. Alliku toetuseks haiglasisese allkirjade kogumise aktsiooni algatanud Novak on väga kriitiline selle juhtumi meediakajastuse suhtes.

17.02.2020 18.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto