Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
28.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! Eesti Koroonaviirus jõudis Eestisse Riia kaudu Iraanist «Meil ei ole hädaolukorda ega kriisi – on oht» Reisijatel tasub olla valmis lisakulutusteks Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Katri Raigi suhtes ei alustatud kriminaalmenetlust Sajuses Lõuna-Eestis viibib teede lumest puhastamine Majandus Maitsesuitsu keelamine toob salakauba tagasi Liviko juht: Laua Viinal on eestlaste mandaat Eestlaste sularaha hakkab ringlema läbi USA turvafirma Linnahalli rahastajad tahtsid ka Estonian Airi Välismaa Soome ja Rootsi peavad nakatumisriski väikeseks, Norra valmistub halvimaks Tšetšeeni blogija pääses tapmiskatsest eluga Kesk-Inglismaa üle ujutatud, uus torm tulekul Kreeka protestides sai viga üle 60 inimese Austria näitab eeskuju kahe äärmuse valitsusega Johnson ähvardab suvel kõnelused ELiga katki jätta Süüria opositsiooniväed vallutasid tagasi olulise linna Arvamus Kairi Kreegipuu: mesilase enesehinnangust sotsiaalteadlase pilguga Evald Übi: milleks meile miljonilinn Tallinn? Andrei Kuzitškin: Vene topeltkodakondsus kui Kremli relv Andrus Karnau: kingitus Tallinkile Meie Eesti Aleksei Lotman: looduse hävitamine on enesetapjalik ja amoraalne Mihkel Kunnus: eetilised dilemmad ei kao keskkonnateadmiste kasvades Helle Mäemets: majanduskasvu muutuv mõte Kultuur Just neid lavastusi soovitavad eksperdid Enno Halleki elurõõm ja mängulisus Õõvastav õudusdraama Sport Eesti sportlased Itaalias teadmata pikal pausil Tallinn Merivälja jahisadama vaidluses kukub tähtaeg Tartu Monica Rand ja Madis Lepajõe: kaks tegusat koalitsiooniaastat said läbi Kati Voomets: kuidas päriselt raha koguma hakata? Hiinalinna potipõllumeestele tuleb sel aastal kevad teisiti Tartlased panevad ka lähivaldade elanikud ringi väntama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Vabatahtlik töö nõuab eneseületust

2 min lugemist
Lastefondi vabatahtlik Kätlin Lindsaar sai üheks kingituseks tubli töö eest rändmõmmiku, mille seljale kirjutatakse 2012. aastast vabatahtlike nimesid. FOTO: Sille Annuk

Kui tavaliselt ollakse Tartu ülikooli lastefondis vabatahtlik kuni paar aastat, siis 23-aastasel Tartu neiul Kätlin Lindsaarel täitub peagi neli aastat. Lindsaar on selle aja jooksul jõudnud tegeleda paljude ettevõtmistega, muu hulgas pidanud meenete müügi koordinaatori, sponsorlussuhete juhi ja vabatahtlike juhi abi ametit.

Tellijale

Lindsaar lõpetas mullu Tartu ülikoolis bioloogia eriala ja plaanib õpinguid jätkata, küll aga füsioteraapia erialal. «See aasta on mul aga iseenda leidmise aasta ja ilmselt olen sel aastal kõige rohkem lastefondis tegev ka olnud. See on võibolla põhjus, miks ma sain selle tunnustuse,» arvas neiu.

Ta lisas, et tegelikult ta ei tea päris täpselt, miks tunnustus just temale tuli, kuid arvas, et võibolla osalt seetõttu, et on fondis tegutsenud juba päris kaua.

27.02.2020 28.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto