Sisukord
Eesti
Postimees
10.08.2020
«Eesti on ju e-riik. Kuidas siis nii läks?» Eesti Eesti lühiuudised Katastroof nõudis 14 inimese ja lennufirma elu Eesti mee müük kasvas hüppeliselt Majandus Hinnalangus tuleb kasuks jõukamatele Dollar odavnes juuli teises pooles järsult Majanduse lühiuudised Välismaa Minsk jäi ärevalt ootama valimiste järellainetust Välismaa lühiuudised Liibanonlased nõuavad võimukandjate kõrvaldamist Instagrami-aktivistid paljastavad Egiptuse eliidi jõledusi Arvamus Juhtkiri: digiriigi kõikuv kuvand Tuuli Põhjakas: vajalik puhkus «tavalisest» Jürgen Ligi: Martin Helme huvide konflikt (3) Kaarel Vanamölder: kriisikevade õppetund? Lemmit Kaplinski: peatagem raudtee elektrifitseerimine Edward Lucas: õnn väljendada arvamust Kultuur Tartuffi soovitused: traditsioonilised lembeavaldused ja iseäralikud armastuslood Toomiku helged varjundid Sport Anett Kontaveit jahib karjääri teist triumfi Spordi lühiuudised Vundamendi ladumine võttis peatreeneri isegi korraks naeratama Lillemets rassis end üksinda maailmas teiseks, Alver tõukas Balta troonilt Tartu Napsumüügi piirang paneb pubid proovile ja ööklubid kinni Kätlin Konstabel: koroonajooksikud, mõistus ja tunded Unustage rohelised mehikesed! Metsatüli jõudis kohtusse (1) Tartu lühiuudised Ööd on siin mustad ja rahvast kõvasti vähem kui reedeti tavaliselt Raha ajas Naiivi pidajad ja majaomaniku tülli Õed püüavad mitte lasta elul endast üle sõita Kriis tõi juurde hulga linnaaednikke Meelelahutus Koomiks Sudoku

Küsitlus: kas vaatate poes hindu eurodes või kroonides?

1 min lugemist
Kadri Künnapuu FOTO: Liis Treimann

Kauplused näitavad hindu nii kroonides kui ka eurodes veel pool aastat ehk kuni 30. juunini.
 

Tellijale Tellijale

Kadri Künnapuu (24)
müügigrupi assistent:

Kroonides, sest ma pole veel harjunud eurodes vaatama. Ei saa lihtsalt aru, kui palju asi tegelikult maksab. Vaatad küll, et [kõigest] 0,96 eurot, aga tegelikult on see juba viisteist krooni. Tasapisi harjub ja ma arvan, et jaanuari lõpuks on juba täitsa selge.

Sulev Uussaar (57)
pensionär:

Ikka rohkem kroonides. Vana harjumus on sees. Kõik on nii segamini veel praegu, midagi ei jaga sest asjast. Eurokalkulaatorit pole kasutanud. Mis sest tolku? Ei päästa ta midagi.

08.08.2020 10.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto