Sisukord
Sõbranna
Postimees
25.06.2016
Eesti Tagakülg Veskimetsas kõlab linnunaer Poliitikul näpud põhjas (3) Mida tähendab Brexit Eestile? Suurbritannia sipleb kuninglikus hädas Kommentaarid Mis saab Euroopa Liidust pärast Brexitit? Mälumäng Esikülg 25. juuni Male Horoskoop Dilbert Palju õnne Reaktsioonid Brexitile Majandus Londonis võivad kaduda kümned tuhanded töökohad Britid paiskasid oma naela põrmu (1) Välismaa Saksa sõnatäristaja (4) Ei, härra peaminister! Brittide otsus jagab Euroopa mitmesse leeri (4) Suurbritannia sipleb kuninglikus hädas Reaktsioonid Brexitile Arvamus Viljar Veebel: kas päike tõuseb peale Brexitit? (1) Juhtkiri: brittide samm tundmatusse (6) Erkki Bahovski: David Cameron ei ole Winston Churchill (5) Kaire Uusen: Brexit – hirm idaeurooplase ees (17) Postimees 1905. aastal: sõda Armastatud ja vihatud Saksa sõnatäristaja (4) Ei, härra peaminister! Päeva karikatuur Sport Spordi lühiuudised Surmatabel, finaali kordus ja kättemaks Armastatud ja vihatud Algas venelaste ja keenialaste võidujooks ajaga Arter Maasse sukeldujad Hiiumaa Eiffeli viimased päevad Viltune viinavagu südames Viis päeva kümne koeraga Arstist sai moedisainer Käpalistele meeldib karjääritolm Jalkafännide välimääraja Hobuse asemel: DTV Shredder ehk motoriseeritud roomikrula Pöide õllemeister ja kodukohaaktivist Koit Kelder: kõik oluline elus on meil naisega ühine Võimsaima tähe noorim poeg Meie oma püügipiirkond Puhkus väikese veiniseiklusega Talje, tule tagasi! Tugev vaim annab kehale sitkuse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Viis päeva kümne koeraga

4 min lugemist
FOTO: Pille-Mai Helemäe

«Peame välismaale sõitma, kas sa saaksid viis päeva meie koeri hoida?» küsis sõbranna. Miks ka mitte – hoolimata sellest, et labradore on neil majas ei vähem ega rohkem kui kümme.

Tellijale Tellijale

Nii ma siis saabusin päev enne pererahva ärasõitu majja, kus koerad on sama olulised kui inimesed ja kohati paremini kasvatatud kui mõne teise pere kahejalgsed liikmed. Siiski, kui sa vaatad tõtt kümne labradoriga, lööb silme ees kirjuks. Kaks kolmekuust kutsikat ja 15-aastane Muff juba naljalt teistega sassi ei lähe, aga no kuidas ma kolmel mustal labradoril vahet teen? Loogika on täitsa olemas – Ginal pole halli peaaegu üldse, Perlal on väga palju ja Tasha jääb nende vahepeale. Heledatega lõin juba oma süsteemi – Cherice’i karv sillerdab, Enzo on peaaegu valge ja tahab kogu aeg kallistada, Elf paistab silma lokkide ja veidi turske olekuga ning Grappa on Grappa, peenike ja rahulik.

Nii see esimene õhtu läks. Pidev küsimuste-vastuste voor, sest hommikul lähevad sõbrad lennuki peale ja mina pean nende kümne tegelasega juba ise hakkama saama.

22.06.2016 27.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto