Sisukord
Tarbija
Postimees
21.06.2016
Eesti Rahvas ei taha presidendiks Savisaart ega Helmet (33) Tagakaas Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Bussiärimeest süüdistatakse altkäemaksu andmises Dilbert Eesti lühiuudised Blogi hindab Eesti-vastase propaganda taset Lennukid harjutasid maandumist maanteele Artikli avaldamise järel vallandatud õpetaja kiusas õpilast (3) Tallinna kohal säras superkuu 60 pööret ümber oma telje Provokatiivne paipoiss Allar Jõks (1) Majandus Statoil ostab suurema osa Premium 7 tanklatest ja laieneb pealinnast väljapoole Rahvuslik energiafirma otsib turu põhjast edu valemit (9) Majanduse lühiuudised Liviko kartellileppe süüasi läheb uuesti ringkonnakohtusse Norrast on tulemas uus rahalaev (2) Välismaa Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE: Slovakkia skandaalikuristiku veerel ÜRO: iga 113. inimene maailmas on põgenik Arvamus Kätlin Konstabel: Ojasoo juhtumi käsitlemise halvad viljad (11) Tiina Kangro: kuidas uputada probleeme (2) Urve Eslas: kuidas sünnivad propagandalood? Valede ja kohaliku poliitiku abil. (3) Annika Lentso: mida andis meile Arengufondi ajastu? (6) Postimees 1991. aastal: sõjaveteranid vallutasid lossiplatsi Vambola Paavo: diplomaatiline jälg on vajalik Juhtkiri: riiklik süstlasport Venemaa moodi (1) Kultuur Kultuuri lühiuudised Maalikunsti elujõu avaldumine Kordumatu igas etenduses, ainulaadne igas rollis Sport Spordi lühiuudised Ebameeldiv või jumalik… aga kindlalt parim Prantsusmaa jalgpalli uus tulemine Kas Eesti kuulub oma tasemelt Maailmaliigasse? Eesti Kaitsevägi ootab Vennot, Tähte ja Teppanit (2) Saksamaa lubab oma ründemängu käima saada Tarbija Mängukonsoolide turul vaikus enne tormi Tartu Vägeval valmisid põgenike kodud (2) Tartu visiitkaardid: ülikool, Ahhaa ja sõbralikud inimesed Kolm Tartu pubi võtsid kasutusele pimedate menüüd (1) Linnapuude tervis jätab enamasti soovida Kuidas vanal ajal elati ehk Pildikesi kohviku kuldajast (1) Vanemuises hakkab tööle uut moodi tõlkesüsteem Meelelahutus Koomiks Sudoku

Mängukonsoolide turul vaikus enne tormi

3 min lugemist
Sony virtuaalprillid tulevad müügile oktoobris ning need töötavad Playstation 4 mängukonsoolidega. Foto: FOTO: Reuters/Scenpix

Kui varem sai mängukonsoolidel tegutsevaid firmasid lugeda ühe käe sõrmedel, siis nüüd on arvestatavasse konkurentsi jäänud kaks ettevõtet – Microsoft ja Sony. Viimane on edukas olnud suhteliselt stabiilselt, samas kui Microsoftil tuli üle elada aastatagune suhteliselt ebaõnnestunud toode Xbox One. Praeguseks on sellest üle saadud, konsool on võrdlemisi edukas ning nüüd tuleb vaadata tulevikku.

Tellijale Tellijale

Microsoft toob juba augustis müügile uuendatud Xbox One’i, mis kannab nime Xbox One S. Kui täht S kipub nutitelefonide maailmas tähistama kiirust, siis Xboxi puhul võiks see tähistada seda, et uus konsool on väikseim, mis eales tehtud.

Võrreldes praegu müügiloleva mudeliga on see tervelt 40 protsenti väiksem, kuid seejuures võimekam. Näiteks suudab see näidata 4K resolutsioonis pilti ning mängida maha 4K Ultra HD Blu-ray plaate, samuti kasutab see HDR pilditöötlust nii mängude kui ka videote näitamiseks. Uuendusi on konsooli kestas teisigi.

20.06.2016 22.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto