Sisukord
Eesti
Postimees
21.06.2016
Eesti Rahvas ei taha presidendiks Savisaart ega Helmet (33) Tagakaas Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Bussiärimeest süüdistatakse altkäemaksu andmises Dilbert Eesti lühiuudised Blogi hindab Eesti-vastase propaganda taset Lennukid harjutasid maandumist maanteele Artikli avaldamise järel vallandatud õpetaja kiusas õpilast (3) Tallinna kohal säras superkuu 60 pööret ümber oma telje Provokatiivne paipoiss Allar Jõks (1) Majandus Statoil ostab suurema osa Premium 7 tanklatest ja laieneb pealinnast väljapoole Rahvuslik energiafirma otsib turu põhjast edu valemit (9) Majanduse lühiuudised Liviko kartellileppe süüasi läheb uuesti ringkonnakohtusse Norrast on tulemas uus rahalaev (2) Välismaa Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE: Slovakkia skandaalikuristiku veerel ÜRO: iga 113. inimene maailmas on põgenik Arvamus Kätlin Konstabel: Ojasoo juhtumi käsitlemise halvad viljad (11) Tiina Kangro: kuidas uputada probleeme (2) Urve Eslas: kuidas sünnivad propagandalood? Valede ja kohaliku poliitiku abil. (3) Annika Lentso: mida andis meile Arengufondi ajastu? (6) Postimees 1991. aastal: sõjaveteranid vallutasid lossiplatsi Vambola Paavo: diplomaatiline jälg on vajalik Juhtkiri: riiklik süstlasport Venemaa moodi (1) Kultuur Kultuuri lühiuudised Maalikunsti elujõu avaldumine Kordumatu igas etenduses, ainulaadne igas rollis Sport Spordi lühiuudised Ebameeldiv või jumalik… aga kindlalt parim Prantsusmaa jalgpalli uus tulemine Kas Eesti kuulub oma tasemelt Maailmaliigasse? Eesti Kaitsevägi ootab Vennot, Tähte ja Teppanit (2) Saksamaa lubab oma ründemängu käima saada Tarbija Mängukonsoolide turul vaikus enne tormi Tartu Vägeval valmisid põgenike kodud (2) Tartu visiitkaardid: ülikool, Ahhaa ja sõbralikud inimesed Kolm Tartu pubi võtsid kasutusele pimedate menüüd (1) Linnapuude tervis jätab enamasti soovida Kuidas vanal ajal elati ehk Pildikesi kohviku kuldajast (1) Vanemuises hakkab tööle uut moodi tõlkesüsteem Meelelahutus Koomiks Sudoku

Artikli avaldamise järel vallandatud õpetaja kiusas õpilast

2 min lugemist
Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Priit Dieves. FOTO: Erakogu

Järva-Jaani gümnaasiumist pärast 9. juuni Õhtulehes avaldatud arvamusartiklit «Lastetud naised, laske oma ülikõrge latt alla!» lahti lastud õpetaja Priit Dieves (EKRE, pildil) usub, et kaotas töö veendumuste tõttu. Kooli kinnitusel on õpetaja olnud üle aasta õppeasutuse ja oma õpilastega konfliktis ja saanud mitu käskkirja.

Tellijale Tellijale

Päev pärast artikli ilmumist kutsus Järva-Jaani gümnaasiumi direktor Raigo Prants ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Priit Dievese oma kabinetti, kohal olid ka sotsiaalpedagoog ja veel üks õpetaja. Direktor luges Dievesele ette tema vallandamiskäskkirja. Töölepingu ülesütlemise aluseks oli märgitud «usalduse kaotus».

Oma Õhtulehes avaldatud arvamusloos tõi Dieves välja viis tingimust, mis peaksid olema täidetud laste saamiseks. Muu hulgas kirjutas ta, et toetab EKRE aseesimeest Martin Helmet, kes ütles, et 27-aastane lastetu naine on ühiskondlikult kahjulik element.

20.06.2016 22.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto