Sisukord
Arter
Postimees
25.06.2016
Eesti Tagakülg Veskimetsas kõlab linnunaer Poliitikul näpud põhjas (3) Mida tähendab Brexit Eestile? Suurbritannia sipleb kuninglikus hädas Kommentaarid Mis saab Euroopa Liidust pärast Brexitit? Mälumäng Esikülg 25. juuni Male Horoskoop Dilbert Palju õnne Reaktsioonid Brexitile Majandus Londonis võivad kaduda kümned tuhanded töökohad Britid paiskasid oma naela põrmu (1) Välismaa Saksa sõnatäristaja (4) Ei, härra peaminister! Brittide otsus jagab Euroopa mitmesse leeri (4) Suurbritannia sipleb kuninglikus hädas Reaktsioonid Brexitile Arvamus Viljar Veebel: kas päike tõuseb peale Brexitit? (1) Juhtkiri: brittide samm tundmatusse (6) Erkki Bahovski: David Cameron ei ole Winston Churchill (5) Kaire Uusen: Brexit – hirm idaeurooplase ees (17) Postimees 1905. aastal: sõda Armastatud ja vihatud Saksa sõnatäristaja (4) Ei, härra peaminister! Päeva karikatuur Sport Spordi lühiuudised Surmatabel, finaali kordus ja kättemaks Armastatud ja vihatud Algas venelaste ja keenialaste võidujooks ajaga Arter Maasse sukeldujad Hiiumaa Eiffeli viimased päevad Viltune viinavagu südames Viis päeva kümne koeraga Arstist sai moedisainer Käpalistele meeldib karjääritolm Jalkafännide välimääraja Hobuse asemel: DTV Shredder ehk motoriseeritud roomikrula Pöide õllemeister ja kodukohaaktivist Koit Kelder: kõik oluline elus on meil naisega ühine Võimsaima tähe noorim poeg Meie oma püügipiirkond Puhkus väikese veiniseiklusega Talje, tule tagasi! Tugev vaim annab kehale sitkuse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Viltune viinavagu südames

3 min lugemist
Indrek Kuus. FOTO: Erik Prozes / Postimees

Tulin vaiksesse pubisse kirjatööd tegema, sest töölisklassi esindajad on maja kallal ametis ja saevad, kolgivad, lõikavad ja puurivad. Pubis oli kaks tublit töömeest lõunal, üks ütles teisele, et küll tahaks ühe külma õlle võtta, aga ei saa. «Siin on nulli ka,» mainisin mina. Mees ütles: «Ähh, ma parem olen ilma.» Eks iga mees ise tea.

Tellijale Tellijale

Mehi saavat rühmitada ka niiviisi: ühed teevad tööd ja ei joo, teised joovad ja teevad ka tööd, kolmandad joovad ja tööd ei tee, neljandad ei joo, kuid ikkagi tööd ei tee. Need viimased olevat kõige hullemad.

Mina võtsin nullõlle, panin arvuti käima, raamatud rivvi ja hakkasin tööle. Elu on õpetanud, et võid auru all enda meelest küll kõva mees olla, aga paljud teised ja omad lähedased arvavad teisiti. Looduslik valik ja moodne ühiskond soosib kainust. Väga õige. Ka mind õpetas elu lõpuks, et alkohol olgu pidupäevajook, mitte igapäevane leivakõrvane.

22.06.2016 27.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto