Sisukord
Jalgpall
Tänane leht
22.06.2016
Eesti Randpere: kasutasin aega ka isiklike asjade ajamiseks (17) Valdo Randpere lendas kuluhüvitiste eest Taisse (32) Mälumäng Palju õnne Horoskoop Male Elektririke tappis ligi 200 siga (1) Dilbert Politseijuhid liitusid kaine juhi kampaaniaga Eesti lühiuudised Koolilõpetajate viimane ühispilt Politsei kahtlustab poega preestrist isa tapmises Esikülg 22. juuni Tagakülg Rõivas: Eesti vaikus oleks provokatsioon (18) Majandus Kiirendatud korras ideest teostuseni - jäätis valmis vaid paari kuuga Majanduse lühiuudised Analüütik: Brexit annaks suurima löögi Iirimaale Välismaa Välismaa lühiuudised Hiinlased maiustavad jaanipäeval koeralihaga (7) KOHALIK VAADE: Savtšenko: ühe naise armee? Radikaliseerumine ei küsi usutunnistust Arvamus Lauri Hussar: Achtung! Panzerparade (15) Kadri Kadak: linnaosavalitsus ei pea tagama elanike turvalisust? (3) Geeniekspert: eliitkoolile kulutamise asemel on mõistlikum raha lapse tuleviku tarbeks panka panna (27) Ivan Makarov: oma maa ja rahva mustamine pole poliitikule kohane (6) Päeva karikatuur Postimees 1936. aastal: tähesõitjad vallutasid Tartu Juhtkiri: kulutšeki mõru mekk (1) Ago Vilu: meie istume homme lõkke ääres, pankurid ja poliitikud närivad küüsi (2) Erkki Bahovski: väike spikker neile, kes pärast Brexitit kõlavate avaldustega esinema peavad (8) Sport Venemaa sportlased pääsevad Riosse juhul, kui... Spordi lühiuudised Žiguliga Mercedese vastu: kriisis Venemaa otsib süüdlast Saksamaa mängumootor ikka alles soojeneb Walesi tragöödia muundus muinasjutuks Kohtunike ebapädev otsus rikkus Allika turniiri Olümpiale eelneb judokade taktikamäng Tarbija Haigus, mida noor naine hoolega varjas Tartu Jõgevale kerkib kaks kirikut (5) Luunja ja Vana-Kastre ristmik muutuvad ohutumaks Tartu kesklinna tuleb suve lõpus lauamängukohvik Kõige valgemat ööd täidavad vanad mängud Vanade eestlaste seksielu: lusti löödi nii aidas kui laudas (1) Hirm tühjuse ees sunnib kunstnikku hinge kergendama Meelelahutus Koomiks Sudoku

Žiguliga Mercedese vastu: kriisis Venemaa otsib süüdlast

3 min lugemist
Venemaa peatreener Leonid Slutski pöördus ka kõrgemate jõudude poole FOTO: SCANPIX

Kõigepealt löödi häbiposti Venemaa huligaanid, seejärel juba terve jalgpallikoondis. Prantsusmaal jätkuvatelt Euroopa meistrivõistluste finaalturniirilt lahkutakse ühe viigi ja kahe kaotusega, mis on kogu Venemaa jalgpalliüldsuse tagajalgadele ajanud. Kuidas edasi? Kes on süüdi? Kaks aastat enne koduseid maailmameistrivõistlusi on idanaabrite jalgpallielu üsna sassis.

Tellijale Tellijale

EMilt lahkuti 0:3 kaotusega Walesile. Vene meedia rõhutab, et masendav kaotus saadi meeskonnalt, kes mängis suurturniiril esmakordselt. Omal ajal nii Nõukogude Liidu kui Venemaa jalgpallikoondist juhendanud Anatoli Bõšovets tunnistas, et tegemist oli täieliku läbipõlemisega. «Mäng ja tulemus räägivad kriisist Venemaa jalgpallis. Hullemat esitust pole meie ajaloos olnudki,» kritiseeris jalgpallikoondise 1988. aastal olümpiavõitjaks viinud mees.

Sport-Expressi ajakirjanik Dmitri Zeljonov võrdles Venemaa koondist legendaarse Žiguli autoga, mis iseenesest on hea ja usaldusväärne sõidumasin, kuid keegi ei saa eeldada, et see suudaks näiteks Mercedesega konkureerida. Tema mõistujutt vihjab sellele, et Venemaa jalgpallijuhid on pidevalt vana Žigulid uuendada proovinud, kuid tegelikult oleks vaja ehitada täiesti uus auto, mis väliskonkurentidele vastu saab.

21.06.2016 25.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto