Sisukord
Sport
Postimees
25.06.2016
Eesti Tagakülg Veskimetsas kõlab linnunaer Poliitikul näpud põhjas (3) Mida tähendab Brexit Eestile? Suurbritannia sipleb kuninglikus hädas Kommentaarid Mis saab Euroopa Liidust pärast Brexitit? Mälumäng Esikülg 25. juuni Male Horoskoop Dilbert Palju õnne Reaktsioonid Brexitile Majandus Londonis võivad kaduda kümned tuhanded töökohad Britid paiskasid oma naela põrmu (1) Välismaa Saksa sõnatäristaja (4) Ei, härra peaminister! Brittide otsus jagab Euroopa mitmesse leeri (4) Suurbritannia sipleb kuninglikus hädas Reaktsioonid Brexitile Arvamus Viljar Veebel: kas päike tõuseb peale Brexitit? (1) Juhtkiri: brittide samm tundmatusse (6) Erkki Bahovski: David Cameron ei ole Winston Churchill (5) Kaire Uusen: Brexit – hirm idaeurooplase ees (17) Postimees 1905. aastal: sõda Armastatud ja vihatud Saksa sõnatäristaja (4) Ei, härra peaminister! Päeva karikatuur Sport Spordi lühiuudised Surmatabel, finaali kordus ja kättemaks Armastatud ja vihatud Algas venelaste ja keenialaste võidujooks ajaga Arter Maasse sukeldujad Hiiumaa Eiffeli viimased päevad Viltune viinavagu südames Viis päeva kümne koeraga Arstist sai moedisainer Käpalistele meeldib karjääritolm Jalkafännide välimääraja Hobuse asemel: DTV Shredder ehk motoriseeritud roomikrula Pöide õllemeister ja kodukohaaktivist Koit Kelder: kõik oluline elus on meil naisega ühine Võimsaima tähe noorim poeg Meie oma püügipiirkond Puhkus väikese veiniseiklusega Talje, tule tagasi! Tugev vaim annab kehale sitkuse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Algas venelaste ja keenialaste võidujooks ajaga

2 min lugemist
Venemaa jooksjad (vasakult paremale) Anton Volobujev, Pavel Trenihin, Pavel Savin ja Ilja Ožgibesov Venemaa meistrivõistlusel. FOTO: SCANPIX/TASS

Sel nädalal Rahvusvahelise Olümpiakomitee ROKi vastu võetud otsus, et kõik Venemaa ja  Keenia sportlased saavad Rio olümpial võistelda vaid juhul, kui suudavad oma puhtust tõestada, tähendab nendele sportlastele võidujooksu ajaga.

Tellijale Tellijale

Oma puhtust tuleb sportlastel tõestada viimase aasta jooksul tehtud testimistega või lisatestide läbimise näol ja need peavad olema tehtud oma riigist väljas, sõltumatute ekspertide poolt. Otsustajaks on seejuures iga ala rahvusvahelised alaliidud.

Rahvusvaheline Kergejõustikuliit IAAF seadis oma ala sportlastele konkreetse tähtaja ja tingimused ning juhised. Kergejõustilklastel on aega oma süütuse tõestamiseks kuni 4. juulini ehk üheksa päeva.

22.06.2016 27.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto