Sisukord
Jalgpall
Postimees
25.06.2016
Eesti Tagakülg Veskimetsas kõlab linnunaer Poliitikul näpud põhjas (3) Mida tähendab Brexit Eestile? Suurbritannia sipleb kuninglikus hädas Kommentaarid Mis saab Euroopa Liidust pärast Brexitit? Mälumäng Esikülg 25. juuni Male Horoskoop Dilbert Palju õnne Reaktsioonid Brexitile Majandus Londonis võivad kaduda kümned tuhanded töökohad Britid paiskasid oma naela põrmu (1) Välismaa Saksa sõnatäristaja (4) Ei, härra peaminister! Brittide otsus jagab Euroopa mitmesse leeri (4) Suurbritannia sipleb kuninglikus hädas Reaktsioonid Brexitile Arvamus Viljar Veebel: kas päike tõuseb peale Brexitit? (1) Juhtkiri: brittide samm tundmatusse (6) Erkki Bahovski: David Cameron ei ole Winston Churchill (5) Kaire Uusen: Brexit – hirm idaeurooplase ees (17) Postimees 1905. aastal: sõda Armastatud ja vihatud Saksa sõnatäristaja (4) Ei, härra peaminister! Päeva karikatuur Sport Spordi lühiuudised Surmatabel, finaali kordus ja kättemaks Armastatud ja vihatud Algas venelaste ja keenialaste võidujooks ajaga Arter Maasse sukeldujad Hiiumaa Eiffeli viimased päevad Viltune viinavagu südames Viis päeva kümne koeraga Arstist sai moedisainer Käpalistele meeldib karjääritolm Jalkafännide välimääraja Hobuse asemel: DTV Shredder ehk motoriseeritud roomikrula Pöide õllemeister ja kodukohaaktivist Koit Kelder: kõik oluline elus on meil naisega ühine Võimsaima tähe noorim poeg Meie oma püügipiirkond Puhkus väikese veiniseiklusega Talje, tule tagasi! Tugev vaim annab kehale sitkuse Meelelahutus Koomiks Sudoku

Surmatabel, finaali kordus ja kättemaks

5 min lugemist
Nelja aastaga jõuab jalgpallis paljutki muutuda. 2012. aastal EMi finaalis heidelnud Andrea Pirlo (vasakul) ja Xavi enam Itaaliat ja Hispaaniat ai aita ning nende koondised lähevad vastamisi juba kaheksandikfinaalis. FOTO: SCANPIX

Ja siis jäi neid kuusteist... Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste alagrupiheitlused on seljataga ning mõnegi meelest algab täna alles õige turniir, kui lahti lähevad mängud, kus kaotaja sõidab koju. Tänaõhtustes esimestes kaheksandikfinaalides on vastamisi Šveits ja Poola, Wales ja Põhja-Iirimaa ning Horvaatia ja Portugal.

Tellijale Tellijale

Kuigi esmakordselt 24 meeskonnaga peetud alagrupiturniiri loosimisel ei tekkinud ühtegi «surmagruppi», kompenseerivad põnevuseotsijatele selle puudumist kohamängud – üks tabelipool on teisest vähemalt paberil selgelt võimsam. Seal on valitsev maailmameister Saksamaa ning  nelja aasta tagused finalistid Hispaania ja Itaalia, samuti korraldajariik Prantsusmaa ja ennast alati suurvõimude hulka lugev Inglismaa.

Alagrupis võiduta jäänud, ent kolmanda kohaga siiski edasi pääsenud Portugal leidis end grupikaaslaste islandlaste lõpuminuti värava tulemusel teisest ehk ülemisest tabelipoolest, kus tee finaali suunas pealtnäha hoopis kergem. Esimeseks takistuseks on sel rajal aga Horvaatia, kes näidanud sel turniiril väga ilusat jalgpalli. Viimases alagrupikohtumises lõpetati esmalt tiitlikaitsjate hispaanlaste kümnele tunnile veninud nullimängude seeria ja seejärel ka 14-mänguline kaotuseta seeria EMidel.

22.06.2016 27.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto