Sisukord
Arter
Postimees
02.07.2016
Eesti SEB kehtestab ettevõtetele negatiivse hoiuseintressi Mälumäng Johnson ja Juncker ninapidi mudas Horoskoop Male Brexit jätab Põhjamaadele suurema rolli (4) Dilbert Polli pole maasikavahust Tagakülg Putini dilemma: muutused või rutiinne kriis (3) Kibibi peab sünnipäeva Analüüsis soovitatakse teha 11 euroraha jagavast asutusest neli (1) Beebid astuvad üles võimlemispeol eesti lühiuudised esikülg 02.07 Palju õnne Lahkunud isa unistuse elluviijad Majandus SEB kehtestab ettevõtetele negatiivse hoiuseintressi Finnair: nõuded lennukitoidule on karmid Seitse asja, mida sa lennukitoidu kohta ei teadnud Uber alustas hinnadumpingut Majanduse lühiuudised Kuidas saab toit lennukisse? Välismaa Austrias ei astugi uus president järgmisel nädalal ametisse Brexit jätab Põhjamaadele suurema rolli (4) Välismaa lühiuudised Islamiriigi kalifaat kaotab territooriumi Arvamus Karl Oskar Villsaar: miks sa ikka veel siin oled? (7) Lahkunud isa unistuse elluviijad Peeter Langovitsi tagasivaade: ülemaailmne soomepoiste kokkutulek Postimees 1992. aastal: Ants Liiva väidab, et Eesti Spordi Maja raha on kadunud! Juhtkiri: maakonnad kaovad ära? Päriselt? (5) Jelena Skulskaja: igatsus teeklaasihoidjaga tee järele ehk Paroodia paroodia (6) Johnson ja Juncker ninapidi mudas Polli pole maasikavahust Imed on siiski võimalikud Päeva karikatuur Kultuur Polli pole maasikavahust Unistuste kuningas Tanel Veenre: kõik algab ja lõpeb inimeses (1) Sport Spordi lühiuudised Imed on siiski võimalikud Viis hullu geimi viisid Eesti viimaks finaali Tänak näitab Poola rallil suurepärast kiirust (1) Portugali uus rahvuskangelane (1) Gigandid ja veel ühe ime kartus Arter Olgu meri või jõgi, Pärnus saab ikka ujuda Kiired ajad Aime ja Ennu mesinädalad 56 aastat hiljem ehk armastus ei küsi vanust Aigi Vahing: jätke oma keha rahule (1) Anni Rahula: perekonda peab tohutult austama (4) Pikad jalad löövad laineid Burgerilõhn meelitab randa ka kehva ilmaga Merrit Kiho: elu mere ääres Isegi eskimod kadestaksid seda Muhu maitset otsimas Graps, tšellod ja Kannukene Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kirgi küttev Vabamu jääb mälestuste hoidjaks

7 min lugemist
Okupatsioonide muuseumi ambitsioonikad arenguplaanid võtab noor juht julgelt enda kanda. FOTO: JUSS SASKA

Merilin Piipuu seisab vapralt kui tinasõdur ka siis, kui tema juhitava okupatsioonide muuseumi nimevahetuse ümber möllavad kired ning tagatipuks süüdistatakse teda soovis muuseum üldse hävitada. On see raske või koguni väga raske? «Mitte siis, kui sa oma ideesse usud,» vastab noor naine, kes saab oma usule kinnitust tõsiasjast, et muuseumi külastajate arv on oluliselt kasvanud.

Tellijale

Minu esimene küsimus võib kõlada pisut šovinistlikult, aga siiski – kuidas meil hinnatakse noort naist juhina?

Mulle teeb alati nalja, kui sisuliste teemade käsitlemise asemel rõhutatakse, et ma olen noor ja olen naine! Mõnel kohtumisel on öeldud, et oo, te näete sama ilus välja nagu eile televiisoris. Isegi kui see on mõeldud heatahtlikult, kaob mul igasugune isu asjalikku vestlust arendada. Sama lugu on isiklike rünnakutega, mille puhul sisulisi argumente tavaliselt ei esitata.

01.07.2016 04.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto