Sisukord
Äriuudised
Tänane leht
29.06.2016
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tammehiiglane vandus loodusele alla Maavanem tahab annetused eliitkoolis lõpetada Eesti lühiuudised Kõpu vald pole rahul ei haldusreformi ega kahe tooli seadusega Jalgpalli EM pani venelased ETV+ vaatama Korruptante peetakse Eestis inimesteks, kes «oskavad elada» (14) Teisaldatud autode hoiustamine võib PPA-le maksta pool miljonit (1) Majandus Oleg Ossinovskile esitatakse tõenäoliselt Lätis süüdistus Show-mees Sakkovi lend jäi lühikeseks (5) Majanduse lühiuudised Londoni pankureid oodatakse avasüli (1) Välismaa Mogherini jäi Vene laevade asjus napisõnaliseks Välismaa lühiuudised KOLM KÜSIMUST: Kuul: eelkõige tuleb võidelda ISISe ideoloogiaga (10) Euroopa liidrid kuulasid üle Briti peaministrit FSB sai totaalse pealtkuulamise õiguse (9) Arvamus Siiri Liiva: ketserlik Sakkov (1) Eiki Nestor: Euroopa riik Eesti (25) Merle Jääger: Meremäe passioon (1) Peeter Koppel: Brexiti rahvahääletus tõi helikopteriraha lähemale (1) Olev Remsu: brittide Europe ei ole meie Euroopa (8) Päeva karikatuur Postimees 1937. aastal: appi kodusõja all kannatavatele Hispaania lastele Juhtkiri: jah, tibatilluke (Island) võib alistada hiiglase (1) Kultuur Perekonnavaled Rumeeniast Teater, kus sai naerda, aga nutta ei saanud (1) Siima Škopi unistus täitub pärast surma Sport Spordi lühiuudised 11 kaptenit väljakul ehk islandlased on loomult liidrid Miks on Wimbledonis nii palju vasakukäelisi võitjaid? Võidukas Flora tegi Meistrite liigas oma elu siiski keeruliseks USA ässade jaoks pole olümpia ülim Tarbija Rasvane kreem teeb päikesepõletuse hullemaks Kui päikesepõletus hiilib lapsele ligi Saunaõnnetus ei hüüa tulles Tartu Laias ilmas leidub tartlaste kodulinna nime kaunites ja koledateski kohtades Siima Škopi unistus täitub pärast surma Võimuvahetus Jõgeval. Mis tegelikult juhtus? Naistearst, kel on valus juba siis, kui lilled närtsivad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Show-mees Sakkovi lend jäi lühikeseks

3 min lugemist
Show'd armastas Sakkov teha juba Nordica esimesest tegevuspäevast alates. Taustal Nordica juhatuse esimees Jaan Tamm. FOTO: Erik Prozes

Täpselt nädal tagasi paar tundi enne tööpäeva lõppu ja jaanipidustuste algust saatis rahvuslik lennufirma Nordica välja pressiteate juhatuse liikme Erik Sakkovi lahkumise kohta. Kuigi väidetavalt oli tegemist tema enda sooviga, andis juba teate ajastamine tunnistust hoolikalt kavandatud sammust.

Tellijale Tellijale

Kuigi nii ettevõte kui ka Sakkov ütlevad avalikult, et mees lahkus Nordicast omal soovil, kinnitasid mitu allikat, et lahkumine polnud vabatahtlik, vaid selle taga oli show-mehena tuntust kogunud Sakkovi soov soleerida ning omapäi tegutseda, nii et ta ei järginud alati seda, mis oli nõukogus või juhatuses varem kokku lepitud.

Üks selliseid näiteid on Nordica brändi avalikustamine, kus nõukogus oli kokku lepitud teistsugune ajakava. Sakkovile pannakse süüks ka liigset keskendumist disainile ehk sellele, kuidas lennukid välja näevad, ja mitte piisavalt sellele, kuidas oma lennukid õhku saada ja liine avada.

28.06.2016 30.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto