Sisukord
Maitsemeel
Tänane leht
02.07.2016
Eesti Mälumäng Johnson ja Juncker ninapidi mudas Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Polli pole maasikavahust Brexit jätab Põhjamaadele suurema rolli (4) Putini dilemma: muutused või rutiinne kriis (3) Kibibi peab sünnipäeva Analüüsis soovitatakse teha 11 euroraha jagavast asutusest neli (1) Beebid astuvad üles võimlemispeol eesti lühiuudised SEB kehtestab ettevõtetele negatiivse hoiuseintressi Tagakülg esikülg 02.07 Vana mehe igatsus: leida üles isa mälestus Majandus SEB kehtestab ettevõtetele negatiivse hoiuseintressi Finnair: nõuded lennukitoidule on karmid Seitse asja, mida sa lennukitoidu kohta ei teadnud Uber alustas hinnadumpingut Majanduse lühiuudised Kuidas saab toit lennukisse? Välismaa Austrias ei astugi uus president järgmisel nädalal ametisse Brexit jätab Põhjamaadele suurema rolli (4) Välismaa lühiuudised Islamiriigi kalifaat kaotab territooriumi Arvamus Karl Oskar Villsaar: miks sa ikka veel siin oled? (7) Lahkunud isa unistuse elluviijad Peeter Langovitsi tagasivaade: ülemaailmne soomepoiste kokkutulek Postimees 1992. aastal: Ants Liiva väidab, et Eesti Spordi Maja raha on kadunud! Juhtkiri: maakonnad kaovad ära? Päriselt? (5) Jelena Skulskaja: igatsus teeklaasihoidjaga tee järele ehk Paroodia paroodia (6) Johnson ja Juncker ninapidi mudas Polli pole maasikavahust Imed on siiski võimalikud Päeva karikatuur Kultuur Polli pole maasikavahust Unistuste kuningas Tanel Veenre: kõik algab ja lõpeb inimeses (1) Sport Spordi lühiuudised Imed on siiski võimalikud Viis hullu geimi viisid Eesti viimaks finaali Tänak näitab Poola rallil suurepärast kiirust (1) Portugali uus rahvuskangelane (1) Gigandid ja veel ühe ime kartus Arter Mis neist vangidest karta, ühel päeval on nad meie keskel... (5) Kirgi küttev Vabamu jääb mälestuste hoidjaks (12) Putukasuve perenaised Olgu meri või jõgi, Pärnus saab ikka ujuda Kiired ajad Aime ja Ennu mesinädalad 56 aastat hiljem ehk armastus ei küsi vanust Aigi Vahing: jätke oma keha rahule (1) Anni Rahula: perekonda peab tohutult austama (4) Pikad jalad löövad laineid Burgerilõhn meelitab randa ka kehva ilmaga Merrit Kiho: elu mere ääres Isegi eskimod kadestaksid seda Muhu maitset otsimas Graps, tšellod ja Kannukene Hüppa suksule selga Taltsutatud januga koloss Meelelahutus Koomiks Sudoku

Burgerilõhn meelitab randa ka kehva ilmaga

3 min lugemist
Rannaidüll grillburgeri, krõbekartulite ja smuutiga. FOTO: Katriin Tralla

Andineeme randa Kuusalu ligidal ükski viit ei osuta – kes teavad, need teavad, teised võivad sinna kogemata sattuda. Randa viib kitsas tee läbi männimetsa, liiv on puhas ja pehme ning merevaated imeilusad. Kuid mis peamine – rannas on Putka, kus saab ka suurepäraseid burgereid.

Tellijale Tellijale

Kohalikud teavad, et Putka on Andineeme rannas püsti juba 1990ndate algusest, kuid varem pakuti seal külmutusest võetud burgereid, mille kaste nirises paberi vahelt välja ja maitse polnud suurem asi. Nüüd on aga Putka läbinud uuenduskuuri ning kliente jagub ka erilise reklaamita.

Putka juhataja-peakokk-kelner-DJ Roman Neso Laupmaa räägib, et avamispäeval kallas küll vihma, kuid Putka-esise veranda katuse alla mahtusid istuma kõik külalised ja burgerimaterjal sai poole päevaga otsa. Eriti õnnelikud on Kuusalu inimesed, kellel enne polnud kuskilt lähedalt midagi head hamba alla saada. Meie jutuajamise katkestabki kohalik härra, kes tellib perele viis burgerit. Mees uurib Romanilt, et mis tegelane too õigupoolest on ja miks ta on otsustanud siia süüa tegema tulla.

01.07.2016 04.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto