Sisukord
Välismajandus
Postimees
29.06.2016
Eesti Mälumäng Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Tammehiiglane vandus loodusele alla Maavanem tahab annetused eliitkoolis lõpetada Eesti lühiuudised Kõpu vald pole rahul ei haldusreformi ega kahe tooli seadusega Jalgpalli EM pani venelased ETV+ vaatama Korruptante peetakse Eestis inimesteks, kes «oskavad elada» (14) Teisaldatud autode hoiustamine võib PPA-le maksta pool miljonit (1) Majandus Oleg Ossinovskile esitatakse tõenäoliselt Lätis süüdistus Show-mees Sakkovi lend jäi lühikeseks (5) Majanduse lühiuudised Londoni pankureid oodatakse avasüli (1) Välismaa Mogherini jäi Vene laevade asjus napisõnaliseks Välismaa lühiuudised KOLM KÜSIMUST: Kuul: eelkõige tuleb võidelda ISISe ideoloogiaga (10) Euroopa liidrid kuulasid üle Briti peaministrit FSB sai totaalse pealtkuulamise õiguse (9) Arvamus Siiri Liiva: ketserlik Sakkov (1) Eiki Nestor: Euroopa riik Eesti (25) Merle Jääger: Meremäe passioon (1) Peeter Koppel: Brexiti rahvahääletus tõi helikopteriraha lähemale (1) Olev Remsu: brittide Europe ei ole meie Euroopa (8) Päeva karikatuur Postimees 1937. aastal: appi kodusõja all kannatavatele Hispaania lastele Juhtkiri: jah, tibatilluke (Island) võib alistada hiiglase (1) Kultuur Perekonnavaled Rumeeniast Teater, kus sai naerda, aga nutta ei saanud (1) Siima Škopi unistus täitub pärast surma Sport Spordi lühiuudised 11 kaptenit väljakul ehk islandlased on loomult liidrid Miks on Wimbledonis nii palju vasakukäelisi võitjaid? Võidukas Flora tegi Meistrite liigas oma elu siiski keeruliseks USA ässade jaoks pole olümpia ülim Tarbija Rasvane kreem teeb päikesepõletuse hullemaks Kui päikesepõletus hiilib lapsele ligi Saunaõnnetus ei hüüa tulles Tartu Laias ilmas leidub tartlaste kodulinna nime kaunites ja koledateski kohtades Siima Škopi unistus täitub pärast surma Võimuvahetus Jõgeval. Mis tegelikult juhtus? Naistearst, kel on valus juba siis, kui lilled närtsivad Meelelahutus Koomiks Sudoku

Londoni pankureid oodatakse avasüli

4 min lugemist
FOTO: Allikad: Postimees, Wikipedia, Michelin Travel Guide

Pärast brittide rahvahääletust Euroopa Liidust (EL) lahkumise üle on mitme Euroopa suurlinna poliitikud ja huvigrupid asunud tööle selle nimel, et just nende linnast saaks Londoni asemel uus Euroopa finantskeskus. Muuhulgas mõeldakse ka Tallinnas selle peale, kuidas Londoni pankureid siia meelitada. Kõige rohkem vaeva nähakse aga Pariisis ja Frankfurdis.

Tellijale Tellijale

«Loota võiks, et Eestisse õnnestub esmalt meelitada just seda osa finantssektorist, mis on seotud uute tehnoloogiate ja ärilahendustega,» ütleb Anu Müürsepp, kes juhib finantsettevõtteid ühendavat organisatsiooni FinanceEstonia.

Kokku 58t finantssektoris tegutsevat Eesti ettevõtet esindava FinanceEstonia tegevjuht Müürsepp ei arva küll, et Eestist võiks saada üleeuroopaline ja kõiki valdkondi kattev finantskeskus nagu praegu London, ent tema sõnul peitub Brexitis ka Eesti jaoks võimalus.

28.06.2016 30.06.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto