Sisukord
Persoon
Tänane leht
02.07.2016
Eesti Mälumäng Johnson ja Juncker ninapidi mudas Horoskoop Male Palju õnne Dilbert Polli pole maasikavahust Brexit jätab Põhjamaadele suurema rolli (4) Putini dilemma: muutused või rutiinne kriis (3) Kibibi peab sünnipäeva Analüüsis soovitatakse teha 11 euroraha jagavast asutusest neli (1) Beebid astuvad üles võimlemispeol eesti lühiuudised SEB kehtestab ettevõtetele negatiivse hoiuseintressi Tagakülg esikülg 02.07 Vana mehe igatsus: leida üles isa mälestus Majandus SEB kehtestab ettevõtetele negatiivse hoiuseintressi Finnair: nõuded lennukitoidule on karmid Seitse asja, mida sa lennukitoidu kohta ei teadnud Uber alustas hinnadumpingut Majanduse lühiuudised Kuidas saab toit lennukisse? Välismaa Austrias ei astugi uus president järgmisel nädalal ametisse Brexit jätab Põhjamaadele suurema rolli (4) Välismaa lühiuudised Islamiriigi kalifaat kaotab territooriumi Arvamus Karl Oskar Villsaar: miks sa ikka veel siin oled? (7) Lahkunud isa unistuse elluviijad Peeter Langovitsi tagasivaade: ülemaailmne soomepoiste kokkutulek Postimees 1992. aastal: Ants Liiva väidab, et Eesti Spordi Maja raha on kadunud! Juhtkiri: maakonnad kaovad ära? Päriselt? (5) Jelena Skulskaja: igatsus teeklaasihoidjaga tee järele ehk Paroodia paroodia (6) Johnson ja Juncker ninapidi mudas Polli pole maasikavahust Imed on siiski võimalikud Päeva karikatuur Kultuur Polli pole maasikavahust Unistuste kuningas Tanel Veenre: kõik algab ja lõpeb inimeses (1) Sport Spordi lühiuudised Imed on siiski võimalikud Viis hullu geimi viisid Eesti viimaks finaali Tänak näitab Poola rallil suurepärast kiirust (1) Portugali uus rahvuskangelane (1) Gigandid ja veel ühe ime kartus Arter Mis neist vangidest karta, ühel päeval on nad meie keskel... (5) Kirgi küttev Vabamu jääb mälestuste hoidjaks (12) Putukasuve perenaised Olgu meri või jõgi, Pärnus saab ikka ujuda Kiired ajad Aime ja Ennu mesinädalad 56 aastat hiljem ehk armastus ei küsi vanust Aigi Vahing: jätke oma keha rahule (1) Anni Rahula: perekonda peab tohutult austama (4) Pikad jalad löövad laineid Burgerilõhn meelitab randa ka kehva ilmaga Merrit Kiho: elu mere ääres Isegi eskimod kadestaksid seda Muhu maitset otsimas Graps, tšellod ja Kannukene Hüppa suksule selga Taltsutatud januga koloss Meelelahutus Koomiks Sudoku

Anni Rahula: perekonda peab tohutult austama

16 min lugemist
Anni Rahula. FOTO: Liis Treimann

Selle nädala algul, kui jalgpalli Euroopa meistrivõistlused jõudsid otsustavate, väljalangemismängudeni, sõitis Anni Rahula noid Prantsusmaale vaatama. (Lugupeetud naised, ärge lõpetage selle lause järel lugemist, sest järgnev vestlus ei ole kaugeltki üksnes jalgpallist, vaid ka meeste-naiste suhetest, austusest perekonnas, laste kasvatamisest.) Anni Rahula, neiupõlvenimega Pohlak, on Eesti üks kolmest rahvusvahelise jalgpalliliidu kategooria naiskohtunikust. Seega haruldane naine.

Tellijale Tellijale

Miks sõita jalgpalli pärast nii kaugele, küsisin temalt enne ärasõitu, kui telerist näeb asju palju paremini ning lisaks pole kodus – erinevalt staadionist – ohtu pudeli, raketi või kurikaga vastu pead saada.

«Staadioni atmosfäär on väga äge, seal tekib eriline energia, saad emotsiooni,» vastas ta. Kuid mitte ainult seda. «Meile...» – Anni viitas abikaasa Tomi Rahulale, tuntud muusikule ja samuti jalgpallikohtunikule – «on ka puhkust vaja, sest maja ehitamise ja suvekontsertidega on elu kaootiline. Nüüd saab panna riided pooleteiseks nädalaks ühte hotelli, ma niiii ootan seda!» Sest eelmise kuu keskpaigast on Rahulad olnud kodutud: nad üürisid oma linnakorteri välja ning on sestsaati sõitnud mööda Eestit ringi, asjad kaasas.

01.07.2016 04.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto