Sisukord
Kodu
Tänane leht
30.06.2016
Eesti Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Tagakülg Palju õnne Kanal 2 saade võitis rahvusvahelise võistluse eesti lühiuudised Esikülg 30. juuni Uus mõte: 15 maavalitsuse asemele neli regiooni (12) Kohus käskis Savisaarele ketta tagasi anda Prefekt õnnetusest: Ilm oli rahulik, tuul vaikne Elmar Vaher: ekspertiis annab vastused «Arusaamatu» õnnetus: kaks piirivalvurit kaotasid Noarootsi ja Vormsi vahel elu Juncker keelas brittidega suhtlemise Brexiti avavaatus Brüsselis Tartu linn pidutses koos ooperiga Majandus Majanduse lühiuudised Põllumajandus 2.0. Järgmine suur idufirma võib olla farm Brasiilias Eesti piimatalunikud võitlevad kriisiga kõrgtehnoloogia abil (9) Pärnu moodulmajade tootja Harmet laiendab haaret Välismaa Tagasi minevikku: Novosibirski lastelaagris joostakse gaasimaskides ringi Veresaun lennujaamas vapustas türklasi Välismaa lühiuudised Euroopa Nõukogu on Venemaa suhtes nõutu Terrorismi hävitav mõju Türgi turismile Türgi ja Venemaa suhted on paranemas (1) Lapimaa piiripunktid on muutunud migrandivabaks Arvamus Siim Krusell: kui kuri on «Poola torumees» Britannias? (15) Mart Raudsaar: Juncker peaks tegutsema või andma juhtimise võimekamatele Juhan Mellik: lõhestunud Eesti, lõhestunud maailm (17) Uno Liivaku: millal spordireporterid lõpuks hääldama õpivad? (8) Postimees 1993. aastal: Lagle Parek kavatseb kohtusse kaevata Arnold Rüütli, Edgar Savisaare, Tiit Vähi ja teised teda alusetult süüdistavad poliitikud (3) Päeva karikatuur Juhtkiri: terrorism - meie ajastu gangreen (2) Indrek Schwede: jalgpall prolede mäng? Unustage ära! (1) Iisraeli terrorismiekspert: Islamiriigi kadudes valguksid välisvõitlejad päritolumaadesse ja jätkaksid rünnakuid Kultuur Ilmekad intejöörid, põnevad projektid Millise hinnangu annab Kumule uus direktor Sport Spordi lühiuudised Kontaveidi pikk ootamine jätkub, Djokovic pääses vihmast Miks näeme EMi asemel Lääne-Euroopa meistrivõistlusi? Tänak läheb muutunud meelisradadele optimistlikult Tarbija Bassein koduaias pikendab ujumishooaega Meelelahutus Koomiks Sudoku

Bassein koduaias pikendab ujumishooaega

5 min lugemist
Valmisbassein on suhteliselt kallis, kuid ühekordne ja kauakestev ost. FOTO: Basseinipood.ee

Veesilm oma murulapil, kuhu palava ilmaga või pärast sauna jahutuseks sisse sulpsata, ei olegi enam nii utoopiline kui aastaid tagasi.

Tellijale Tellijale

Basseinipood.ee omaniku Kalle Kitse sõnul eestlasi eriliseks basseinirahvaks veel pidada ei saa – viis aastat tagasi oli Eesti inimestel harva bassein, aga see muutuvat iga hooajaga järjest populaarsemaks. «Arvatakse, et basseinid on jube kallid, aga kui üks soojamaareis ära jätta, siis ongi tegelikult bassein aias olemas,» ütles ta.

Lihtne põhjus, miks endale bassein osta, on see, et Eestid on ujumishooaeg lühike ja selle pikendamiseks on bassein lihtne lahendus. «Mõnel suvel saab looduslikus veekogus ujuda ainult paar nädalat, koduaia basseinis on see võimalus olemas aga kolm või isegi rohkem kuud,» ütles basseiniekspert. Basseinid on suureks rõõmuks ka lastele. «Oma tütre pealt näen, et ta on kodubasseinist saanud väga hea ujumispraktika,» rääkis mees.

29.06.2016 01.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto