Sisukord
Maailm
Tänane leht
04.07.2016
Eesti Sarihelistajad ei lähe paragrahvi alla (2) Mälumäng Pensionäri armuleegist arenes võigas ahistamissaaga (11) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Tagakülg Eesti puugid levitavad mitut uut haigust Eesti lühiuudised Esikülg 4. juuli Torm ja vihm tuuseldasid Lõuna-Eestit Majandus Vähi: Venemaa vastane sõjatõrvik kahjustab äri (161) Välismaa Välismaa lühiuudised Terroristid ründasid Bangladeshis ja Iraagis PERSOON: Nigel Farage: euroskeptik, kes armastab sakslast (1) NATO idatiib näitas ühtsust (1) Arvamus Päeva karikatuur Hanno Püttsepp: miks suhtume HIV-nakkusesse Eestis ükskõiksusega? Juhtkiri: soome kits heinakuhjade vahel (9) Postimees 1991. aastal: kas te Eestisse sõita ei karda? Jarmo Mäkelä: Putini külaskäigu tulemused (4) Karl-Eduard Salumäe: kõik söövad täna rediseid! Kas sa ei võtagi? Gert Jostov: külad on ammu läinud, praegu pühib aeg minema Eesti linnu (4) Kultuur Saaremaale tuuakse uhke ooperilavastus Uus «Iseseisvuspäev»: appi, jälle maailma lõpp! (4) Noorte talentide orkester Eestis Sport Hamilton ja Rosberg pakkusid Austrias tulevärki Spordi lühiuudised 04.07. Elu parim sõit, parim tulemus ja ikkagi nii kuradi valus… Kas Ragnar Klavan täidab unistuse ja siirdub Inglismaale? Saksamaa – õnnega ei ole siin midagi pistmist Rio olümpiale sõidavad Romanjuk ja Allikvee Eesti võrkpallikoondis: Gianni ja tema pojad Tarbija Eesti puugid levitavad mitut uut haigust LHV pensionifondid oleks nagu teiselt planeedilt Tartu Priit Pullerits: jubedad jalgpallurid (5) Paukus, voolas ja varises ... Plakatid kutsuvad õues suitsetajaid hoolivusele Rektor ei karda verd ega altkulmu pilke Kerge südasuvine meelelahutus Talu rõkkas noorte muusikast Jarno Laur: Tähtvere sillast ja arutelu võimatusest (1) Pisarad ja pahameel: milleks kavandada spordiparki autosilda? Reelika Ojakivi: noored on rahul, aga sellest ei piisa Hiinlased õpivad eesti keelt laulu, leivateo ja heegeldamise abil Pekingis pusivad eesti keele kallal ka Aino, Ene ja Kalev Meelelahutus Koomiks Sudoku

NATO idatiib näitas ühtsust

3 min lugemist
Kesk- ja Ida-Euroopa riikide liidrid mullu 4. novembril Rumeenia pealinnas Bukarestis Cotroceni palees. FOTO: Rumeenia presidendi kantselei

Siduvate kokkulepete tõeline väärtus seisneb nende täitmises. Valmisolek ja tähelepanelikkus, millega lepingu üle läbirääkimisi peetakse, on märk dokumendi tseremoniaalsest või tugevast väärtusest. Nende kokkulepete täitmiseks loodud mehhanismid määravad ära selle edu või läbikukkumise.

Tellijale Tellijale

2015. aasta 4. novembril kohtusid Kesk- ja Ida-Euroopa NATO liikmesriikide liidrid Bukarestis, et leppida kokku ühistes käitumispõhimõtetes Venemaa Föderatsiooniga. Selle kohtumise peamine eesmärk oli rõhutada, et heidutusmeetmed peavad olema tõelised ja nähtavad.

Mitteametlikult idatiiva kohtumiseks nimetatud koosviibimisel võeti vastu ühisdeklaratsioon «Liitlaste solidaarsus ja ühine vastutus». Sellega tugevdasid üheksa liitlast 2014. aastal NATO Walesi tippkohtumisel antud lubadusi, rõhutades kindlaid piirkondlikke muresid. Ühisavalduse edukat täitmist kontrollitakse sel nädalal NATO Varssavi tippkohtumisel.

02.07.2016 05.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto