Sisukord
Välismaa
Tänane leht
04.07.2016
Eesti Sarihelistajad ei lähe paragrahvi alla (2) Mälumäng Pensionäri armuleegist arenes võigas ahistamissaaga (11) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Tagakülg Eesti puugid levitavad mitut uut haigust Eesti lühiuudised Esikülg 4. juuli Torm ja vihm tuuseldasid Lõuna-Eestit Majandus Vähi: Venemaa vastane sõjatõrvik kahjustab äri (161) Välismaa Välismaa lühiuudised Terroristid ründasid Bangladeshis ja Iraagis PERSOON: Nigel Farage: euroskeptik, kes armastab sakslast (1) NATO idatiib näitas ühtsust (1) Arvamus Päeva karikatuur Hanno Püttsepp: miks suhtume HIV-nakkusesse Eestis ükskõiksusega? Juhtkiri: soome kits heinakuhjade vahel (9) Postimees 1991. aastal: kas te Eestisse sõita ei karda? Jarmo Mäkelä: Putini külaskäigu tulemused (4) Karl-Eduard Salumäe: kõik söövad täna rediseid! Kas sa ei võtagi? Gert Jostov: külad on ammu läinud, praegu pühib aeg minema Eesti linnu (4) Kultuur Saaremaale tuuakse uhke ooperilavastus Uus «Iseseisvuspäev»: appi, jälle maailma lõpp! (4) Noorte talentide orkester Eestis Sport Hamilton ja Rosberg pakkusid Austrias tulevärki Spordi lühiuudised 04.07. Elu parim sõit, parim tulemus ja ikkagi nii kuradi valus… Kas Ragnar Klavan täidab unistuse ja siirdub Inglismaale? Saksamaa – õnnega ei ole siin midagi pistmist Rio olümpiale sõidavad Romanjuk ja Allikvee Eesti võrkpallikoondis: Gianni ja tema pojad Tarbija Eesti puugid levitavad mitut uut haigust LHV pensionifondid oleks nagu teiselt planeedilt Tartu Priit Pullerits: jubedad jalgpallurid (5) Paukus, voolas ja varises ... Plakatid kutsuvad õues suitsetajaid hoolivusele Rektor ei karda verd ega altkulmu pilke Kerge südasuvine meelelahutus Talu rõkkas noorte muusikast Jarno Laur: Tähtvere sillast ja arutelu võimatusest (1) Pisarad ja pahameel: milleks kavandada spordiparki autosilda? Reelika Ojakivi: noored on rahul, aga sellest ei piisa Hiinlased õpivad eesti keelt laulu, leivateo ja heegeldamise abil Pekingis pusivad eesti keele kallal ka Aino, Ene ja Kalev Meelelahutus Koomiks Sudoku

PERSOON: Nigel Farage: euroskeptik, kes armastab sakslast

3 min lugemist
Nigel Farage on Euroopa Parlamendi saadikuna töötanud alates 1999. aastast. Liberaalist eurosaadiku Guy Verhofstadti hinnangul on Farage´ile 17 aasta jooksul makstud palk olnud ELi suurim raharaisk. FOTO: SCANPIX

Ühendkuningriigi Euroopa Liidust lahkumise kampaaniat vedav Briti Iseseisvuspartei (UKIP) kauaaegne juht Nigel Farage (52) on kirglik figuur. Mees, kes ei jäta külmaks kedagi.

Tellijale Tellijale

Kindlasti mitte tema aatelisi vastaseid – näiteks Guardiani kolumnisti Marina Hyde`i, kes tõmbas Farage`i poliitiliste veendumuste ning erektsiooniprobleemide vahele söakaid paralleele. Või Leedu eurovolinikku Vytenis Andriukaitist. Leedulase nägu oli läinud nädalal Euroopa Parlamendis mässumeelse briti kõnet kuulates nii häbi täis ja meeleheitel, et ta pidi seda demonstratiivselt peopesaga varjama. «Mürgised valed,» lausus ta Farage`i mõtteavalduste kohta Euroopa Liidu kahjulikkusest.

Teiselt poolt on Farage`il – või vähemalt tema nägemusel Euroopa tulevikust – andunud toetajaskond. Britid hääletasid ju Euroopa Liidust lahkumise poolt, innustades sellega euroskeptikuid üle kogu maailma.

02.07.2016 05.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto