Sisukord
Äriuudised
Tänane leht
04.07.2016
Eesti Sarihelistajad ei lähe paragrahvi alla (2) Mälumäng Pensionäri armuleegist arenes võigas ahistamissaaga (11) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Tagakülg Eesti puugid levitavad mitut uut haigust Eesti lühiuudised Esikülg 4. juuli Torm ja vihm tuuseldasid Lõuna-Eestit Majandus Vähi: Venemaa vastane sõjatõrvik kahjustab äri (161) Välismaa Välismaa lühiuudised Terroristid ründasid Bangladeshis ja Iraagis PERSOON: Nigel Farage: euroskeptik, kes armastab sakslast (1) NATO idatiib näitas ühtsust (1) Arvamus Päeva karikatuur Hanno Püttsepp: miks suhtume HIV-nakkusesse Eestis ükskõiksusega? Juhtkiri: soome kits heinakuhjade vahel (9) Postimees 1991. aastal: kas te Eestisse sõita ei karda? Jarmo Mäkelä: Putini külaskäigu tulemused (4) Karl-Eduard Salumäe: kõik söövad täna rediseid! Kas sa ei võtagi? Gert Jostov: külad on ammu läinud, praegu pühib aeg minema Eesti linnu (4) Kultuur Saaremaale tuuakse uhke ooperilavastus Uus «Iseseisvuspäev»: appi, jälle maailma lõpp! (4) Noorte talentide orkester Eestis Sport Hamilton ja Rosberg pakkusid Austrias tulevärki Spordi lühiuudised 04.07. Elu parim sõit, parim tulemus ja ikkagi nii kuradi valus… Kas Ragnar Klavan täidab unistuse ja siirdub Inglismaale? Saksamaa – õnnega ei ole siin midagi pistmist Rio olümpiale sõidavad Romanjuk ja Allikvee Eesti võrkpallikoondis: Gianni ja tema pojad Tarbija Eesti puugid levitavad mitut uut haigust LHV pensionifondid oleks nagu teiselt planeedilt Tartu Priit Pullerits: jubedad jalgpallurid (5) Paukus, voolas ja varises ... Plakatid kutsuvad õues suitsetajaid hoolivusele Rektor ei karda verd ega altkulmu pilke Kerge südasuvine meelelahutus Talu rõkkas noorte muusikast Jarno Laur: Tähtvere sillast ja arutelu võimatusest (1) Pisarad ja pahameel: milleks kavandada spordiparki autosilda? Reelika Ojakivi: noored on rahul, aga sellest ei piisa Hiinlased õpivad eesti keelt laulu, leivateo ja heegeldamise abil Pekingis pusivad eesti keele kallal ka Aino, Ene ja Kalev Meelelahutus Koomiks Sudoku

LHV pensionifondid oleks nagu teiselt planeedilt

3 min lugemist
FOTO: Allikas: Pensionikeskus

Kolm korda aastas, kui LHV pensionifondid alustavad järjekordset reklaamikampaaniat, ilmuvad tänavatele ning veebikeskkondadesse reklaamid, kus nad väidavad, et on number üks pensionifond Eestis. Samasuguse sõnumiga on LHV tulnud välja juba mitu aastat, kusjuures on kordi, kus nende väide vastab tõele, samas alati see päris nii ei ole.

Tellijale Tellijale

Juuni lõpus alustas LHV järjekordset kampaaniat ning taas sõnumiga, et nad pakuvad kõige parema tootlusega pensionifonde. Seekord võib küll öelda, et reklaam ei ole eksitav ja vastab täiega tõele. Kui vaadata pensionifondide ühe, viie ja kümne aasta tootlusi, siis on peaaegu kõigil juhtudel eesotsas just LHV pensionifondid.

Tõsi, on kaks erandit: aktsiafondide (nii progressiivse strateegiaga fondide, kus aktsiate osakaal võib olla kuni 50 protsenti, kui ka agressiivse strateegiaga fondide, kus aktsiaid võib olla kuni 75 protsenti) viie aasta tootlused jäävad alla Nordea ja Swedbanki vastavatele fondidele. Ülejäänud strateegiate ja kestvuste puhul teevad LHV pensionifondide tootlused puhta töö.

02.07.2016 05.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto