Sisukord
Eesti
Tänane leht
04.07.2016
Eesti Sarihelistajad ei lähe paragrahvi alla (2) Mälumäng Pensionäri armuleegist arenes võigas ahistamissaaga (11) Dilbert Male Horoskoop Palju õnne Tagakülg Eesti puugid levitavad mitut uut haigust Eesti lühiuudised Esikülg 4. juuli Torm ja vihm tuuseldasid Lõuna-Eestit Majandus Vähi: Venemaa vastane sõjatõrvik kahjustab äri (161) Välismaa Välismaa lühiuudised Terroristid ründasid Bangladeshis ja Iraagis PERSOON: Nigel Farage: euroskeptik, kes armastab sakslast (1) NATO idatiib näitas ühtsust (1) Arvamus Päeva karikatuur Hanno Püttsepp: miks suhtume HIV-nakkusesse Eestis ükskõiksusega? Juhtkiri: soome kits heinakuhjade vahel (9) Postimees 1991. aastal: kas te Eestisse sõita ei karda? Jarmo Mäkelä: Putini külaskäigu tulemused (4) Karl-Eduard Salumäe: kõik söövad täna rediseid! Kas sa ei võtagi? Gert Jostov: külad on ammu läinud, praegu pühib aeg minema Eesti linnu (4) Kultuur Saaremaale tuuakse uhke ooperilavastus Uus «Iseseisvuspäev»: appi, jälle maailma lõpp! (4) Noorte talentide orkester Eestis Sport Hamilton ja Rosberg pakkusid Austrias tulevärki Spordi lühiuudised 04.07. Elu parim sõit, parim tulemus ja ikkagi nii kuradi valus… Kas Ragnar Klavan täidab unistuse ja siirdub Inglismaale? Saksamaa – õnnega ei ole siin midagi pistmist Rio olümpiale sõidavad Romanjuk ja Allikvee Eesti võrkpallikoondis: Gianni ja tema pojad Tarbija Eesti puugid levitavad mitut uut haigust LHV pensionifondid oleks nagu teiselt planeedilt Tartu Priit Pullerits: jubedad jalgpallurid (5) Paukus, voolas ja varises ... Plakatid kutsuvad õues suitsetajaid hoolivusele Rektor ei karda verd ega altkulmu pilke Kerge südasuvine meelelahutus Talu rõkkas noorte muusikast Jarno Laur: Tähtvere sillast ja arutelu võimatusest (1) Pisarad ja pahameel: milleks kavandada spordiparki autosilda? Reelika Ojakivi: noored on rahul, aga sellest ei piisa Hiinlased õpivad eesti keelt laulu, leivateo ja heegeldamise abil Pekingis pusivad eesti keele kallal ka Aino, Ene ja Kalev Meelelahutus Koomiks Sudoku

Pensionäri armuleegist arenes võigas ahistamissaaga

8 min lugemist
FOTO: Pm

Merili (26, nimi muudetud – toim) võtab kotist foto. Ta on oma välimust tundmatuseni muutnud. Uus number, uus töökoht, ei bittigi infot internetis. Sest juba pool aastat on naine 76-aastase mehe ihaobjekt. Kusagil Tallinna magalarajoonis ripuvad võõra korteri seintel tema pildid. Kui uskuda anonüümseid SMSe, pidanuks naine oma sünnipäeval kaduma. Merili on veel siin.

Tellijale Tellijale

Eesti üks ebatõenäolisemaid ahistamislugusid algas kolmapäeval, 18. novembril. Ühes mobiilifirmas telemarketeerina töötanud Merili tegi ka tol päeval kümneid kõnesid arvuti koostatud numbritele, et pakkuda soovijatele soodsamat kõnepaketti.           

76-aastane Tiit (nimi muudetud – toim), poe turvamees ja väidetavalt kätega tervendaja, oli üks, kellele kõne ühendus. «Me tõesti ei tea, kes sellele numbrile vastab, aga lepingut tehes peame saama inimesega sõbraks,» ütleb Merili. Kui klient just kategooriliselt ei keeldu, tuleb tagasi helistada, olla sõbralik ja avatud. Tiiduga kordus see umbes viiel korral.

02.07.2016 05.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto