Sisukord
Korvpall
Tänane leht
05.07.2016
Eesti Male Dilbert Mälumäng Palju õnne tagakülg 05.07 Horoskoop Kaks saatkonda pääsesid napilt sulgemisest 05.07 eesti lühiuudised Kapo maandas riske enne kõvaketta Savisaarele tagastamist Vägevale on saabunud esimesed varjupaigataotlejad Süstlavahetuspunkti vastased kogusid 1430 allkirja Kui juba hommikul vara rivis seisma pead sa... Veeteede amet sõidutas festivalirahvast Naissaarele (2) Majandus Ettevõtjad ei toeta Vähi ettepanekut (14) Kadrioru uusarendus nörritab miljöökaitsjaid (1) Välismaa Euroskeptik Farage loobus parteijuhi kohast Välismaa lühiuudised Lammas Dolly tähistaks kahekümnendat sünnipäeva Tšehhi president mängib populismitulega Briti parlamendiraport kutsub tunnistama Venemaa sõjakust Arvamus Hardo Pajula: marksistide sõssisõda (20) Ahto Lobjakas: uppunud migrandi hotell (13) Päeva karikatuur Juhtkiri: läätseleeme eest julgeolekut ei müüda (11) Anne Sulling: ettevõtjad, hakkame Eestis kosmosetehnoloogiaid arendama! Postimees 1933. aastal: «Kallaletungija» mõiste määrati kindlaks. Eva-Lotta Kivi: Eesti poisi Hollywoodi unistus (2) Kultuur Vene seljanka, suvi 2016 Sport USA katsevõistlustel on purunenud mitmed hooaja tippmargid Spordi lühiuudised Tänakut aitasid täpne sõit ja pehme rehv (1) Tõelisest kaptenist tõeliseks peatreeneriks Vihm, vaimupinge ja salapärane vigastus kukutasid troonipärija Välismaa treenerid otsivad Vinnis uut Kristjan Kangurit Tallinn Tallinnas ilutses kolmemastiline kruiisilaev Tarbija Apple ja Spotify rebivad melomaanide pärast Meelelahutus Koomiks Sudoku

Välismaa treenerid otsivad Vinnis uut Kristjan Kangurit

4 min lugemist
Eesti korvpalli noored tegijad kuulasid laupäevases esimeses trennis hoolikalt välismaiste treenerite õpetussõnu, sest kes suudab ennast heast küljest näidata, võib uuest hooajast mängida juba piiri taga. FOTO: Ain Liiva/Virumaa Teataja

Nädalavahetusel alustasid Vinnis järjekordset laagrit Eesti korvpalli tulevikulootused, kes ennast kohale saabunud välismaistele treeneritele tõestada proovivad. Seekord olid laagri avapäeva väisamas ka Eesti koondise kapten Kristjan Kangur ja tema koduklubi Varese mänedžer Massimo Ferraiuolo, kellest viimane tunnistas, et tema soov oleks leida Eestist veel üks sama andekas ja töökas mängija nagu Kangur.

Tellijale Tellijale

Järjekorras juba viies Erkmaa suvekursus algas laupäeval Vinni spordikompleksis mängijate kogunemiste ja mõõtmistega, millele järgnesid tutvustussõnad korraldajatelt ja Kangurilt, keda nähes läksid laagrisse kogunenud 2000–2002 sünniaastaga poiste silmad särama. «Teda ei olnud väga raske siia saada. Kristjan mõistab oma rolli Eesti korvpallis,» rääkis suvekursuse korraldaja Aivo Erkmaa.

Eesti koondise kapten lisas omalt poolt, et on üle pika aja hea meelega sellisel üritusel osalemas ja loodab, et nii mõnigi poiss sel aastal ka välismaale pääseb. «Olen alati proovinud tulla, kui on kutsutud, aga enamasti pole suveplaanid seda lubanud. Seekord graafikud sobisid,» selgitas Kangur. «Olen oma mänedžeriga rääkinud noortest, sest Varesel pole praegu ühtegi sissetoodud noort. Nüüd üritatakse seda asja ajada ja kui mul on võimalus kedagi klubisse tuua ja aidata nõu ning jõuga, siis loomulikult teen seda, sest teise keskkonda minek on nii noorena ikkagi ääretult raske. Üldjoontes on Eesti noorte korvpall tõusujoones – mida rohkem poisse piiri taha läheb, seda toredam ju, sest kohapeal on meil siin ikkagi seisev vesi. Iga poiss välismaal on suur samm edasi.»

04.07.2016 06.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto