Sisukord
Eesti
Tänane leht
06.07.2016
Eesti Male Dilbert Mälumäng Palju õnne Horoskoop Eesti lühiuudised Maanteeamet tõmbab otsi koomale Viru tänav valmib plaanitust varem Põlenud hotelli omanik tulistab korraga neljast kahurist (12) Majandus Peaministris ei tekita Vähi avaldused kaastunnet Väikefirmad sõdivad euronormi vastu (11) majanduse lühiuudised Välismaa Juno jõudis pärast viieaastast teekonda Jupiterile Välismaa lühiuudised Kuratlikult kaval naine tahab britte valitseda Arvamus Erkki Bahovski: sõda ja rahu (1) Taavi Minnik: Erdoğani vabandus Jüri Saar: masendav õigusnihilism levib Eestis üha enam (45) Jan Philipp Albrecht: julgelt ja vihaselt Euroopa demokraatiast (9) Päeva karikatuur Iivi A. Masso: liblika tiivalöök (14) Kultuur Kõrboja helinad ja vaikus Helge seiklus hiiglastemaal Baltoscandalil näeb teatri moodi teatrit Sport Postimehe edetabel konkurentsi jäänud koondistest Tiitlivõistlus, mis aitab olümpiaks valmistuda Kas NBA muutub kahe meeskonna liigaks? Kolm kanget odameest sihivad lõppvõistlust Kas näeme Taani ’92 ja Kreeka ’04 kordusetendust? Postimehe edetabel konkurentsi jäänud koondistest Tallinn Viru tänav valmib plaanitust varem Tartu 105-aastane Evald Rooma: näete, aastad ei loe! (3) Tartu paistab laias ilmas palju kuulsam arvatust Maasikate kõrghooaeg on tänavu lõppemas Sõidueksamit saab sügisest teha vaid suurtes linnades Seakatk on tänavu nõudnud kuueteistkümne kodusea elu Olev Raju: Ei saada keegi Tartu turgu Sirtsu sohu ... Henri Kaselo: Võtkem eeskuju leedukatelt Kurepüük käis varavalges paljakäsi Kogumiskirest kasvasid välja plaadipoed Piiterlased teevad teravat kunsti Meelelahutus Koomiks Sudoku

Põlenud hotelli omanik tulistab korraga neljast kahurist

11 min lugemist
Tänavu jaanuari lõpus tules hävinud hotelli Bernhard omanik Madis Mutso oma majutusasutuse varemetes. FOTO: Kristjan Teedema / Postimees

Jaanuaris maha põlenud Otepää spaahotelli Bernhard omanik Madis Mutso teab nüüd, mis juhtub, kui ettevõtjat tabab õnnetus: päästjate töö oli puudulik, tulekahju tekkepõhjus jäi avastamata ning tagatipuks hakkasid kindlustusfirma ja pank tema firmale mulda peale kühveldama.

Tellijale Tellijale

Kogu see lugu koosnebki neljast blokist: 1. Kas hotell süttis ise või see süüdati? 2. Kas päästeamet sai kustutustöödega hakkama? 3. Mis põhjusel loobus kindlustusselts Seesam hüvitise maksmisest? 4. Miks ei Danske Bank ei tulnud hätta sattunud ettevõtjale vastu, vaid loovutas selle asemel laenulepingu tagaselja sellele samale Seesamile.

Mutso väitel ei ole ajakirjanikule loo ära rääkimise põhjus pelk oma õiguse tagaajamine. «Mind kui kodanikku ja ettevõtjat paneb nördima see õigusruum, kus riigiametid ja eraettevõtted nahaalselt käituvad, siis kui inimene või ettevõte satub hätta,» ütleb ta. «Sõnum peaks olema see, et kuulge, midagi on mäda!»

05.07.2016 07.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto