Sisukord
Kodu
Postimees
07.07.2016
Eesti Keskerakonna kaitsev katus ehk struktuurides on häbistatud jõud (11) Male Dilbert Mälumäng Palju õnne Vähihaige pereisa ei saa Eestis ravi (8) Horoskoop Haigekassa täiteks võidakse kehtestada uued maksud (4) Õige sisearhitekt talub vett ja ämblikke Riigikogu liige Martin Kukk lahkub poliitikast tagakülg 07.07 Piirivalvurid saadeti viimsele teekonnale Savisaar andis prokuratuurile ninanipsu (1) Parim oli Lõuna-Eesti pommigrupp Majandus Norra võõrutab end naftasõltuvusest Uus pruulikoda kerkib ka Purtsesse Poola päritolu firma müüb eksitava nimega sertifikaate Välismaa Pankroti äärel Lõuna-Sudaan ei pea iseseisvuspäeva Liitlased Steinmeier ja Merkel kaugenevad üksteisest Välismaa lühiuudised Antisemiit puhus AfD ladvikus tule all hõõgunud tüli lõkkele Arvamus Ahto Lobjakas: NATO avita (36) Jüri Luik: Varssavi pataljonid (10) Tõnis Oja: häbiväärsed negatiivsed intressid (5) Päeva karikatuur Lugeja kiri: üleskutse riigipeaks pürgijatele – palun sõnastage, kuidas hakkate parandama Eesti iivet (32) Postimees 1993. aastal: Vabadussõja veteran Jaan Viljamaa sai 101-aastaseks Juhtkiri: Keskerakond omasid ei jäta Tiit Riismaa: kas demokraatia päevad on loetud? Kultuur Kronoloogiline Alice Kask Black Sabbathiga on nüüd siis lõpp ja see oli hea (3) Räpp on jõudnud massidesse Sport Jagor läheb poolfinaalis riskima Spordi lühiuudised Agressiivsus ja raudne närv tõid Baltale edu (2) Iljuštšenko: staadionil ei löö süda nii nagu varem Infonet tunnistas Heartsi kõrgemat klassi Gigantide duell meenutab ilusat ja valusat ajalugu Rattarallide suurkorraldaja läheb võitlusse ohutuse nimel (1) Tarbija Kodukohviku avamisel tuleb mõelda pisemalegi detailile Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kodukohviku avamisel tuleb mõelda pisemalegi detailile

4 min lugemist
Seppelite kodukohvik tööhoos. FOTO: Aarne Seppel

Kodukohvikud koguvad järjest enam populaarsust – nii mõnigi küla või asum soovib kogukonnas korraldada ürituse, kus kohalikud saaksid üheks päevaks kohvikupidaja ametit proovida ning oma kodu külastajatele avada.

Tellijale Tellijale

Kodukohviku avamine nõuab aga pikka ettevalmistust ja põhjalikku plaani. Tuleb välja töötada menüü ja mõelda läbi kohviku atmosfäär, panna paika eelarve ja vajadusel appi kutsuda ka sõbrad-tuttavad.

Nõmme «Roheliste väravate tänava» festivali möllus avas tänavu mais uksed ka Uuspõllu romantiline aiakohvik. «Läks väga-väga hästi,» arvab kohviku peremees, näitleja Jan Uuspõld tagantjärele. «Nõmme «Roheliste väravate tänava» festivalist võttis osa väga palju inimesi ja seega oli ka minu kodukohvikul tuhandeid külastajaid.»

06.07.2016 08.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto