Sisukord
Eesti
Postimees
07.07.2016
Eesti Keskerakonna kaitsev katus ehk struktuurides on häbistatud jõud (11) Male Dilbert Mälumäng Palju õnne Vähihaige pereisa ei saa Eestis ravi (8) Horoskoop Haigekassa täiteks võidakse kehtestada uued maksud (4) Õige sisearhitekt talub vett ja ämblikke Riigikogu liige Martin Kukk lahkub poliitikast tagakülg 07.07 Piirivalvurid saadeti viimsele teekonnale Savisaar andis prokuratuurile ninanipsu (1) Parim oli Lõuna-Eesti pommigrupp Majandus Norra võõrutab end naftasõltuvusest Uus pruulikoda kerkib ka Purtsesse Poola päritolu firma müüb eksitava nimega sertifikaate Välismaa Pankroti äärel Lõuna-Sudaan ei pea iseseisvuspäeva Liitlased Steinmeier ja Merkel kaugenevad üksteisest Välismaa lühiuudised Antisemiit puhus AfD ladvikus tule all hõõgunud tüli lõkkele Arvamus Ahto Lobjakas: NATO avita (36) Jüri Luik: Varssavi pataljonid (10) Tõnis Oja: häbiväärsed negatiivsed intressid (5) Päeva karikatuur Lugeja kiri: üleskutse riigipeaks pürgijatele – palun sõnastage, kuidas hakkate parandama Eesti iivet (32) Postimees 1993. aastal: Vabadussõja veteran Jaan Viljamaa sai 101-aastaseks Juhtkiri: Keskerakond omasid ei jäta Tiit Riismaa: kas demokraatia päevad on loetud? Kultuur Kronoloogiline Alice Kask Black Sabbathiga on nüüd siis lõpp ja see oli hea (3) Räpp on jõudnud massidesse Sport Jagor läheb poolfinaalis riskima Spordi lühiuudised Agressiivsus ja raudne närv tõid Baltale edu (2) Iljuštšenko: staadionil ei löö süda nii nagu varem Infonet tunnistas Heartsi kõrgemat klassi Gigantide duell meenutab ilusat ja valusat ajalugu Rattarallide suurkorraldaja läheb võitlusse ohutuse nimel (1) Tarbija Kodukohviku avamisel tuleb mõelda pisemalegi detailile Meelelahutus Koomiks Sudoku

Riigikogu liige Martin Kukk lahkub poliitikast

2 min lugemist

Reformierakonna endine peasekretär, praegu presidendiks pürgiva Siim Kallase kampaaniameeskonda kuuluv riigikogu liige Martin Kukk teatas eile sotsiaalmeedia vahendusel, et lahkub parlamendist ja poliitikast, et asuda tegutsema erasektoris.

Tellijale Tellijale

Kukk ütles Postimehe stuudios, et tema poliitikast lahkumise põhjus on proosaline. «Pärast kaheksat aastat poliitikas, olles tegelenud erinevate valimiste ettevalmistamisega ja nüüd aasta aega riigikogu töös osalenuna, tundsin, et sooviksin ka erasektoris ennast proovile panna,» selgitas noormees. Ta lisas, et näeb uusi ja huvitavaid väljakutseid eraettevõtluses ja sellepärast ei pea võimalikuks parlamendi liikmena jätkamist, sest mitut asja korraga hästi teha on keeruline.

Oma edasistest plaanidest ei soovinud Kukk enne sügist täpsemalt rääkida, öeldes vaid, et tahab jätkata kommunikatsioonivaldkonnas ja vaatab pigem Eestist väljapoole. «Minu esialgne plaan on, et juhul kui midagi ette võtta, võiks vaadata maailma vähe avarama pilguga. Konkreetsemalt ei tahaks ma oma plaanidest rääkida enne, kui leping on allkirjastatud,» ütles ta. Küll kinnitas Kukk, et jääb juhtima presidendiks pürgiva Kallase kampaaniameeskonda.

06.07.2016 08.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto