L, 25.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Riigikogu liige Martin Kukk lahkub poliitikast

Postimees
Riigikogu liige Martin Kukk lahkub poliitikast
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Reformierakonna endine peasekretär, praegu presidendiks pürgiva Siim Kallase kampaaniameeskonda kuuluv riigikogu liige Martin Kukk teatas eile sotsiaalmeedia vahendusel, et lahkub parlamendist ja poliitikast, et asuda tegutsema erasektoris.

Kukk ütles Postimehe stuudios, et tema poliitikast lahkumise põhjus on proosaline. «Pärast kaheksat aastat poliitikas, olles tegelenud erinevate valimiste ettevalmistamisega ja nüüd aasta aega riigikogu töös osalenuna, tundsin, et sooviksin ka erasektoris ennast proovile panna,» selgitas noormees. Ta lisas, et näeb uusi ja huvitavaid väljakutseid eraettevõtluses ja sellepärast ei pea võimalikuks parlamendi liikmena jätkamist, sest mitut asja korraga hästi teha on keeruline.

Oma edasistest plaanidest ei soovinud Kukk enne sügist täpsemalt rääkida, öeldes vaid, et tahab jätkata kommunikatsioonivaldkonnas ja vaatab pigem Eestist väljapoole. «Minu esialgne plaan on, et juhul kui midagi ette võtta, võiks vaadata maailma vähe avarama pilguga. Konkreetsemalt ei tahaks ma oma plaanidest rääkida enne, kui leping on allkirjastatud,» ütles ta. Küll kinnitas Kukk, et jääb juhtima presidendiks pürgiva Kallase kampaaniameeskonda.

Tagasi üles