Sisukord
Kergejõustik
Postimees
07.07.2016
Eesti Keskerakonna kaitsev katus ehk struktuurides on häbistatud jõud (11) Male Dilbert Mälumäng Palju õnne Vähihaige pereisa ei saa Eestis ravi (8) Horoskoop Haigekassa täiteks võidakse kehtestada uued maksud (4) Õige sisearhitekt talub vett ja ämblikke Riigikogu liige Martin Kukk lahkub poliitikast tagakülg 07.07 Piirivalvurid saadeti viimsele teekonnale Savisaar andis prokuratuurile ninanipsu (1) Parim oli Lõuna-Eesti pommigrupp Majandus Norra võõrutab end naftasõltuvusest Uus pruulikoda kerkib ka Purtsesse Poola päritolu firma müüb eksitava nimega sertifikaate Välismaa Pankroti äärel Lõuna-Sudaan ei pea iseseisvuspäeva Liitlased Steinmeier ja Merkel kaugenevad üksteisest Välismaa lühiuudised Antisemiit puhus AfD ladvikus tule all hõõgunud tüli lõkkele Arvamus Ahto Lobjakas: NATO avita (36) Jüri Luik: Varssavi pataljonid (10) Tõnis Oja: häbiväärsed negatiivsed intressid (5) Päeva karikatuur Lugeja kiri: üleskutse riigipeaks pürgijatele – palun sõnastage, kuidas hakkate parandama Eesti iivet (32) Postimees 1993. aastal: Vabadussõja veteran Jaan Viljamaa sai 101-aastaseks Juhtkiri: Keskerakond omasid ei jäta Tiit Riismaa: kas demokraatia päevad on loetud? Kultuur Kronoloogiline Alice Kask Black Sabbathiga on nüüd siis lõpp ja see oli hea (3) Räpp on jõudnud massidesse Sport Jagor läheb poolfinaalis riskima Spordi lühiuudised Agressiivsus ja raudne närv tõid Baltale edu (2) Iljuštšenko: staadionil ei löö süda nii nagu varem Infonet tunnistas Heartsi kõrgemat klassi Gigantide duell meenutab ilusat ja valusat ajalugu Rattarallide suurkorraldaja läheb võitlusse ohutuse nimel (1) Tarbija Kodukohviku avamisel tuleb mõelda pisemalegi detailile Meelelahutus Koomiks Sudoku

Iljuštšenko: staadionil ei löö süda nii nagu varem

1 min lugemist
Anna Iljuštšenko FOTO: Tairo Lutter

Pärast lapse sündi tippsporti naasnud kõrgushüppe Eesti rekordinaine Anna Iljuštšenko ei pääsenud kergejõustiku EMil Amsterdamis lõppvõistlusele ja tunnistas, et ei tunne ennast kõrgushüppe sektoris enam päris nii nagu vanasti. «Tagasi olla on meeldiv, kuid siin olles ei löö mu süda enam nii nagu varem,» lausus ta. 

Tellijale Tellijale

Amsterdamis ületas ta esimesel katsel 1.80, kuid rohkemat ei suutnud. «Juba soojendusel ei saanud ma latist üle ja õiget tunnet ei tekkinudki,» tunnistas Iljuštšenko, kes tuli EMile sooviga ületada Rio olümpiamängude norm 1.93. Tema selle hooaja parim tulemus on 1.90. «Pärast hooaja tippmargi püstitamist pole mul asjad hästi läinud. Iga võistlus on nii erinev. Tänagi tegin 1.80 ületades hea hüppe, kuid pärast seda enam õiget tunnet polnud. Väga kahju… Ma ei arvanud, et nii läheb…»

Iljuštšenkol on veel võimalus olümpianormi rünnata 10. juulil Saksamaal, kuid ta pole kindel, kas üldse minna sinna proovima.

06.07.2016 08.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto