Sisukord
Eesti
Tänane leht
08.07.2016
Eesti Tartu ülikoolis nõutuim eriala arstiteadus (1) Dilbert Tallinnas korterit omavad riigikogulased täidavad üüriturgu (5) Palju õnne Male Horoskoop Mälumäng Tagakaas Eesti lühiuudised Tõendid viitavad, et piirivalvuritega juhtus õnnetus Põrgupõhja retkel õpitakse ellujäämiskunsti Vangistatud laevakaitsjate toetuseks lasti lendu õhupallid Majandus VKG tootmise taastamine võimaldab remontida Kohtla-Järve koolid Välismaa NATOt võõrustav Poola mängib ohtlikku mängu (1) Välismaa lühiuudised Turvalogistika ja kohamärkimine on pool töövõitu Bst Vni: mis Varssavi tippkohtumisel saab? Arvamus Kaire Uusen: eestlane välismaal – härra mittekeegi (9) Peeter Langovitsi tagasivaade: põrgumasin komandandi majas Aarne Seppel: maaelu suretamise silmakirjalikkus (11) Juhtkiri: noorte valikud ei anna nutulauluks põhjust Henrik Roonemaa: Facebook on kohutavalt igav (4) Päeva karikatuur: kus uued praamid on? Postimees 1935. aastal: Prantsusmaa jääb erapooletuks Olev Remsu: «kui NATO on kaitseliit, võiks sinna kuuluda ka Nõukogude Liit» - Venemaa ja NATO suhetest (16) Sport Spordi lühiuudised Rasmus Mägi olümpia peaproov lõppes valusalt Nõmme Kalju tegi imet Mätas: sellist naudingut pole spordist varem saanud Energiat säästvad Eesti tuuletaltsutajad Võitu jahivad kolm kanget ja näljased eestlased Portugal lõikab kasu oma koloniaaltaustast (2) Läti suur unistus jõuab aina lähemale Tallinn Tallinna vanalinnas algasid keskaja päevad Tartu Hansapäevad nagu ikka –suur laat ja palju melu Kohtukull osutus kajakate ees võimetuks Katkuoht ajas farmeri naabrusest sigu kokku ostma Triatloni programmi tuleb hulk uuendusi Alatskivi vallavanem: loodus tuli meid nuhtlema Männilinnas hüüavad taas suvised pillid Papa Jannsen ja plikaeas Koidula valatakse Tartus pronksi (3) Ökorõivaste valik saab Eestis peagi täiendust Mootoriõline mäng Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tõendid viitavad, et piirivalvuritega juhtus õnnetus

3 min lugemist
Tiirutav politsei- ja piirivalve kaater Haapsalu lähistel. FOTO: PPA

Politsei- ja piirivalveameti sisekontrollibüroo teatas eile pressikonverentsil, et kogutud tõendite järgi juhtus 28. juunil Haapsalu lähistel merepatrullis hukkunud piirivalvuritega õnnetus, mille põhjust siiani ei teata.

Tellijale Tellijale

Lääne ringkonnaprokuratuuri juhtivprokurör Kristine Tamm rääkis eile, et tõendid viitavad sellele, et tegemist on õnnetusega. «Politseinikud on viimaste päevade jooksul kogunud kõikvõimalikke tõendeid, on määratud ekspertiise, kuid suurem osa tööst seisab veel ees,» lausus Tamm.

PPA sisekontrollibüroo juht Raul Vahtra selgitas, et kohe pärast teadet läksid sündmuskohale sisekontrollibüroo töötajad. Kohapeal selgus, et paadil pole vigastusi, mis annaks alust arvata, et paat põrkas kokku kivi või palgiga, mille tulemusena oleksid mehed merre paiskunud.

07.07.2016 09.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto