E, 26.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Välismaa lühiuudised

BNS
Välismaa lühiuudised
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

PÄEVA TSITAAT «Vastus on, et me ei teadnud sellest midagi, sest see ei pea paika.» Iisraeli peaminister Benjamin Netanyahu lükkas kuuldused tagasi, nagu oleks teda tahetud sel nädalal Aafrika ringreisi ajal Keenias tappa.

PÄEVA NUMBER 23 miljonit dollarit (20,75 miljonit eurot) eraldab USA täidendavalt humanitaarabiks Donbassi elanikele.

Briti konservatiivide juhi valimistel jäid sõelale May ja Leadsom

Suurbritannia Konservatiivse Partei juhikandidaatidest jäid eile sõelale siseminister Theresa May ning energia- ja kliimamuutuste minister Andrea Leadsom, võitja valib erakonna 150 000 liiget. May sai erakonna 329 parlamendisaadiku häältest 199 ja Leadsom 84, lausus parteiametnik. Justiitsminister Michael Gove sai 46 häält ning langes sellega konkurentsist välja. Erakonna juhi valib kahe kandidaadi seast partei 150 000 liiget ja valimiste tulemus tehakse teatavaks 9. septembril. Erakonnal on parlamendis enamus ning see tähendab, et partei tulevasest juhist saab ka riigi peaminister. BNS

Tagasi üles