Sisukord
Äriuudised
Postimees
11.07.2016
Eesti Saar: mupo jõukasutus süvendab konflikti ühiskonnas Mälumäng Eesti film võitis Karlovy Varys žürii preemia Dilbert Male Palju õnne Horoskoop Vihmahoog uputas pealinna tänavaid Tallinn muutub tulevikus venekeelsemaks (34) Väge täis naised trotsivad merel tuult ja tormi Majandus Jaeketid jäävad Ecofarmiga sõlmitud lepingute osas kidakeelseks (1) Kalakasvatajate ühistu, mis ei tohiks sellena tegutseda (1) Indrek Kasela: Eestis puudub kalakasvatus ja eeldused selleks (1) Välismaa NATOs Venemaa kiiresse rahunemisse ei usuta Välismaa lühiuudised Brzezinski: Lääne-Berliinis oli meil kuus pataljoni (7) Arvamus Rein Veidemann: Laps-Koidula Tartusse? (3) Urve Eslas: kas poliitikud valetavad rohkem kui varem? (4) Jaak Jõerüüdi vastus Jaak Uibu pöördumisele: iibe teemal jääb riigipeale Hamleti roll (14) Peaminister Taavi Rõivas NATO tippkohtumise järel: Eesti ei ole enam iial üksi (22) Postimees 1991. aastal: Toompeal lõhkes pomm Juhtkiri: minutitega uppunud linn. Korduv paratamatus? (2) Päeva karikatuur Janno Kivisild, Indrek Zelinski: Islandi edu Euroopa meistrivõistlustel paneb mõtlema Eestist (6) Sport Mis jääb meenutama lõppenud EM-finaalturniiri? Spordi lühiuudised Reeglite rikkumine maksis Mercedestele kaksikvõidu Murray ja Williamsi kõrval võit ka Eestisse Täppistööd teinud Mätas pääses ikkagi olümpiale Kanter: mind oli liiga vara maha kantud (5) EM: inimkaubandus võib peletada publiku (1) Tartu Ratastega kastis peitub terve maja Olümpialootus tõstis finišis võidulindi Kodukohvikute päev pakkus elamusi ja elevust Vabaõhukino tuuritab Tartus septembrini Künklik teeremont teeb kohalikel meele kibedaks (1) Rooside sõjad tekitasid huvi kirjutada raamat Uue juhi otsuseid suunab armastus Tartu jalgpalli suur unistus saigi tõelisuseks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jaeketid jäävad Ecofarmiga sõlmitud lepingute osas kidakeelseks

1 min lugemist
Coop Eesti tuntuim jaekett on Konsum. FOTO: Liis Treimann

Kuigi kalakasvatajate ühistu Ecofarmi kinnitusel on organisatsioon viimase aasta jooksul sõlminud tarnelepingud praktiliselt kõigi suuremate jaekettidega, ei soovi viimased nende lepingute sisu eriti avada.

Tellijale Tellijale

«Coop Eestil on Ecofarmiga leping,» sõnas lakooniliselt Coop Eesti kommunikatsioonijuht Martin Miido. Samas möönis ta, et hindade ja mahtude poolelt ei ole neil kahjuks võimalik numbreid välja tuua, kuna tegemist on lepinguliste suhetega. «Küll aga saame öelda, et tegemist on pigem tagasihoidlike numbritega,» lausus ta.

«Tõepoolest, sõlmisime hiljuti lepingu Ecofarmiga,» kinnitas ka Rimi Eesti pressiesindaja Katrin Bats. Esialgu on kauplusekett tellinud ühistult alles ühe koguse kampaaniakaupa Säästumarketi tarbeks. «Püsisortimendis nende tooteid veel pole, aga mõistagi võib see muutuda, kõik sõltub tarbija huvist ja hankija võimalustest,» lausus Bats.

09.07.2016 12.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto