Sisukord
Tartu Postimees
Postimees
11.07.2016
Eesti Saar: mupo jõukasutus süvendab konflikti ühiskonnas Mälumäng Eesti film võitis Karlovy Varys žürii preemia Dilbert Male Palju õnne Horoskoop Vihmahoog uputas pealinna tänavaid Tallinn muutub tulevikus venekeelsemaks (34) Väge täis naised trotsivad merel tuult ja tormi Majandus Jaeketid jäävad Ecofarmiga sõlmitud lepingute osas kidakeelseks (1) Kalakasvatajate ühistu, mis ei tohiks sellena tegutseda (1) Indrek Kasela: Eestis puudub kalakasvatus ja eeldused selleks (1) Välismaa NATOs Venemaa kiiresse rahunemisse ei usuta Välismaa lühiuudised Brzezinski: Lääne-Berliinis oli meil kuus pataljoni (7) Arvamus Rein Veidemann: Laps-Koidula Tartusse? (3) Urve Eslas: kas poliitikud valetavad rohkem kui varem? (4) Jaak Jõerüüdi vastus Jaak Uibu pöördumisele: iibe teemal jääb riigipeale Hamleti roll (14) Peaminister Taavi Rõivas NATO tippkohtumise järel: Eesti ei ole enam iial üksi (22) Postimees 1991. aastal: Toompeal lõhkes pomm Juhtkiri: minutitega uppunud linn. Korduv paratamatus? (2) Päeva karikatuur Janno Kivisild, Indrek Zelinski: Islandi edu Euroopa meistrivõistlustel paneb mõtlema Eestist (6) Sport Mis jääb meenutama lõppenud EM-finaalturniiri? Spordi lühiuudised Reeglite rikkumine maksis Mercedestele kaksikvõidu Murray ja Williamsi kõrval võit ka Eestisse Täppistööd teinud Mätas pääses ikkagi olümpiale Kanter: mind oli liiga vara maha kantud (5) EM: inimkaubandus võib peletada publiku (1) Tartu Ratastega kastis peitub terve maja Olümpialootus tõstis finišis võidulindi Kodukohvikute päev pakkus elamusi ja elevust Vabaõhukino tuuritab Tartus septembrini Künklik teeremont teeb kohalikel meele kibedaks (1) Rooside sõjad tekitasid huvi kirjutada raamat Uue juhi otsuseid suunab armastus Tartu jalgpalli suur unistus saigi tõelisuseks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kodukohvikute päev pakkus elamusi ja elevust

2 min lugemist
Segasumma kohviku rahvas rääkis, et nõidus pikka aega head ilma välja. Saigi hakkama. Hõrgutistest sai tänu sellele osa suur hulk linlasi ja linna külalisi. FOTO: Sille Annuk

Kodukohvikud võõrustasid kolmandat korda lähemalt ja kaugemalt tulnud rahvast oma detailideni lihvitud ja põhjalikult ettevalmistatud omanäolistes koduaedades. See oli Elvas kindlasti üks viimase aja oodatumaid suvesündmusi, mida kinnitas nii võõrustajate arv kui külastajate suur hulk.

Tellijale Tellijale

Kakskümmend üks kohvikut idüllilises väikelinnas olid kõik omamoodi armsad ja igaüks võis leida oma maitsele sobiliku söögikoha.

Ilmataat oli sel aastal vägagi helde ning seda, et ilmaga on vedanud, toonitasid nii mitmed võõrustajad kui ka külastajad. «Me oleme nädal aega nõidunud ilma, läinud magama koos ilmateadetega ja nendega koos ärganud,» naeris Segasummasuvila kohviku juhataja Gerda Kiipli-Hiir.

09.07.2016 12.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto