Sisukord
Majandus
Postimees
12.07.2016
Eesti Tagakaas Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Riiklik ohvrite register (4) Horoskoop Tagakülg Yana Toom külastas Bashar al-Assadit Uputused jäävad Tallinna piinama edaspidigi Türi valla väikefarmis tuvastati sigade Aafrika katk Tallinna teletorn tähistas oma 36. sünnipäeva Teises kvartalis sai enim annetusi IRL Merd ei tohi lollitada, ise ei tohi loll olla Majandus Jahtklubi ja turvafirma ei vastuta varastatud kaatri eest Tere saneerimiskava sai ekspertidelt hävitava hinnangu Välismaa Terror võtab sihikule islamimaade valitsejad PERSOON: Stahhanovlasest võistleja Välismaa lühiuudised Saksa uusaastaöiste ahistamiste ohvriks langes tegelikult ligi 1200 naist Arvamus Heldur Meerits: ka riigi raha ei tule seina seest (24) Lugeja kiri: ma sain trahvi (3) Mart Helme vastus Jaak Uibu pöördumisele: rahvus- ja iibepoliitika peabki olema fookuses (4) Lauri Hussar: kas dirigendil on aega… (5) Roomet Sõrmus: peaminister, oleme faktides täpsed! (5) Maarja Vaino: mina ja minu mina (9) Juhtkiri: Europarlamendi liikmed Süürias Hitleri kätt surumas (6) Postimees 1996. aastal: korruptsiooniohvrite memoriaal Eerik-Niiles Kross: märgiline visiit diktaatori juurde (7) Päeva karikatuur Kultuur Ooperigurmee Pärnus Sport Lõplikult paigas – Portugali jalgpall ongi igas mõttes parim! (3) Spordi lühiuudised Portugali koondise füsioterapeudi eestlannast elukaaslane: kogu riik elab ja hingab jalgpalli (6) Kangert: lõpuks annab tunda, et olen liiga palju suurtuure sõitnud Korvpallikoondis proovib kivist vett välja pigistada Lõppenud EMi märksõnad: pallita mäng ja treeneri kunsttükk Levadia vahetas Ratnikovi vana tuttava Prinsi vastu Tarbija Facebook, Periscope ja Twitter astuvad telekanalite mängumaale Meelelahutus Koomiks Sudoku

Jahtklubi ja turvafirma ei vastuta varastatud kaatri eest

3 min lugemist
Rainer Safonovilt varastatud ja seejärel rüüstatud kaater leiti Pärnu jõe äärest kõrkjatest. FOTO: Erakogu

Pärnakas Rainer Safonov sai juunis riigikohtu otsusega teada, et Pärnu jahtklubi ja turvafirma ei pea vastutama varastatud ja lõhutud kaatri eest ning 10 000-eurose kahju peab ta ise kinni maksma. 

Tellijale Tellijale

Oli 2012. aasta suvi ja Safonov otsustas osta uue Quicksilveri kaatri. Et eelmist paati hoidis ta Pärnu jahtklubis, sildus ta seegi kord jahisadama kai ääres. Seal võttis 31. juulil aluse vastu sadamakorraldaja ja temaga sai kokku lepitud, et deklaratsioonid ja üürileping tehakse hiljem, sest hommikul polnud administraatorit tööpostil. 3. augustil naasis Safonov jahtklubisse, aga siis oli administraatoril kiire, nii et paberimajandus jäi ajamata.

«See on tavapärane, et kui on suusõnaline kokkulepe, saab paberid mõni päev hiljem korda ajada. Mul olid eelmise paadi lepingud,» ütles Safonov.

11.07.2016 13.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto