Sisukord
Maitsemeel
Tänane leht
16.07.2016
Eesti Male Mälumäng Horoskoop Dilbert Palju õnne Rohkete mängude aeg Tagakülg Majandus Majanduse lühiuudised Mobiilimäng teeb sulle jalad alla Euroopa Liit rahastab Balticconnectori ehitamist enam kui 200 miljoni euroga Aprillinaljast sai alguse uus hullus Välismaa Tuneesia – püssirohutünn Euroopa kõhu all Bouhleli võis rünnakule ajendada karidel abielu Autot on taparelvana kasutatud varemgi Selle sõja sihtmärk on tsiviilisik Pidupäev lõppes verise rünnakuga Kõigi Nice’is viibivate eestlastega pole veel ühendust saadud ISIS hoiab puhkajaid hirmul Arvamus Juhtkiri: terror taevasina rannikul (6) Taskukoletiste rünnak Pragmaatiline poliitik (4) BoJo teeb comeback’i (1) Teisena kuulsale seinale Bouhleli võis rünnakule ajendada karidel abielu Raag: tegu ei ole sõjaga, kus ühele poole jääksid moslemid (1) Hübriidsõda ISISe moodi Sport Venemaa ralliäss müüs kulude katteks oma auto Spordi lühiuudised Tippude vajadused kaetud, mõni koht veel juurde Arter Üheksa kohustuslikku mereäärset kohta Kalmistul võib minna ka löömaks Sõiduproov. Kõrgest soost kaksikud: Volvo V90 ja S90 (1) Kui ei tule loodetud tulemust Tükike Toscanat Tallinna servas Päikeseprillide Ferrarid Epp Kärsin: seksuaalne nauding hoiab keha vormis (7) Kaja Kallas: hierarhiatest ja lugupidamisest (17) Nii need Eesti idufirmad sinu ratast kaitsevadki Linnar Viik: hullud ideed tuleb ära teha enne, kui mõistus pähe tuleb (1) Olümpiapidu katku ajal 34 päevaga surfihundiks Kultuurikatlas keeb armastusega tehtud toit Lihata õuegurmee Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kultuurikatlas keeb armastusega tehtud toit

3 min lugemist
FOTO: Lina Vonsavičiūtė

Kunagi Baltimaade kõrgeim telliskivikorsten – 102,5 meetrit – on nüüd teejuhiks Kultuurikatla itaaliapärase köögiga restoranile Korsten. Armastus & Hea Toit.

Tellijale Tellijale

Kui olete mõelnud, mis toimub restoraniköögi uste taga ja tahtnud pisutki osa saada kirjust köögielust, kuhu satub nii piprasemat köögislängi kui ka laeni lahvatavaid küpsetamisleeke, siis Kultuurikatla restoranis Korsten on see võimalik. See avatud köögiga söögikoht on pakkunud kehakinnitust juba ligi kaks kuud.

Endise Tallinna elektrijaama paekiviseinte põues segunevad ajalugu ja tänapäev. Modernsed laelambid ja noobel seinavalgustus koos seintelt kooruva krohviga tekitavad mõnusalt boheemlasliku meeleolu ning hubase tunde. Suve kohaselt kostitatakse külalisi ka õuesopis laiuval ja linnamelust eraldatud terrassil.

15.07.2016 18.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto