Sisukord
Jalgpall
Postimees
12.07.2016
Eesti Tagakaas Male Mälumäng Palju õnne Dilbert Riiklik ohvrite register (4) Horoskoop Tagakülg Yana Toom külastas Bashar al-Assadit Uputused jäävad Tallinna piinama edaspidigi Türi valla väikefarmis tuvastati sigade Aafrika katk Tallinna teletorn tähistas oma 36. sünnipäeva Teises kvartalis sai enim annetusi IRL Merd ei tohi lollitada, ise ei tohi loll olla Majandus Jahtklubi ja turvafirma ei vastuta varastatud kaatri eest Tere saneerimiskava sai ekspertidelt hävitava hinnangu Välismaa Terror võtab sihikule islamimaade valitsejad PERSOON: Stahhanovlasest võistleja Välismaa lühiuudised Saksa uusaastaöiste ahistamiste ohvriks langes tegelikult ligi 1200 naist Arvamus Heldur Meerits: ka riigi raha ei tule seina seest (24) Lugeja kiri: ma sain trahvi (3) Mart Helme vastus Jaak Uibu pöördumisele: rahvus- ja iibepoliitika peabki olema fookuses (4) Lauri Hussar: kas dirigendil on aega… (5) Roomet Sõrmus: peaminister, oleme faktides täpsed! (5) Maarja Vaino: mina ja minu mina (9) Juhtkiri: Europarlamendi liikmed Süürias Hitleri kätt surumas (6) Postimees 1996. aastal: korruptsiooniohvrite memoriaal Eerik-Niiles Kross: märgiline visiit diktaatori juurde (7) Päeva karikatuur Kultuur Ooperigurmee Pärnus Sport Lõplikult paigas – Portugali jalgpall ongi igas mõttes parim! (3) Spordi lühiuudised Portugali koondise füsioterapeudi eestlannast elukaaslane: kogu riik elab ja hingab jalgpalli (6) Kangert: lõpuks annab tunda, et olen liiga palju suurtuure sõitnud Korvpallikoondis proovib kivist vett välja pigistada Lõppenud EMi märksõnad: pallita mäng ja treeneri kunsttükk Levadia vahetas Ratnikovi vana tuttava Prinsi vastu Tarbija Facebook, Periscope ja Twitter astuvad telekanalite mängumaale Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lõppenud EMi märksõnad: pallita mäng ja treeneri kunsttükk

2 min lugemist
Janno KIvisild FOTO: Eesti Jalgpalli Liit

JALGPALL. Eesti jalgpallikoondise abitreener Janno Kivisild sõnas äsjalõppenud EMi finaalturniiri kommenteerides, et enim jäi talle silma suundumus, mida esindas ka võitjameeskond Portugal ning mille tõttu turniir ei hiilanud väravarohkuse, vaid taktikaliste duellidega.

Tellijale Tellijale

«Läbiv fookus oli sellel, et väga suur rõhk pandi pallita mängule. Tegutseti kaitsest lähtuvalt, märksõnadeks olid organiseeritus, distsipliin ja ühtne idee,» arutles Kivisild. «Kõige tähtsam on kaitses nulli hoida, aga sellest lähtuvalt on loogiliselt suur rõhk ka positiivsetel üleminekutel ehk kiirel liikumisel kaitsefaasist rünnakusse. Öeldakse ju, et rünnak võidab mänge, kaitse aga tiitleid, ja nägime, et antud juhul kirjutatigi sellesse raamatusse peatükk juurde,» lausus Kivisild.

11.07.2016 13.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto