Sisukord
Arvamus
Tänane leht
18.07.2016
Eesti Müüjatele firmaautode uus maksukava ei meeldi (15) Tagakülg Male Mälumäng Dilbert Horoskoop Palju õnne Muhu väina regatil langetati purjed Nice’i rünnakus sai kokku vigastada neli eestlast Yana Toom kohtumisel Hezbollah’ga ei osalenud Sadakond fänni otsis Vabaduse väljakul Pokémone Majandus Müüjatele firmaautode uus maksukava ei meeldi (15) Palts: kvaliteetautode kõrgem maksustamine on kommunistlik mõtteviis (31) Saksa ravimigigant noolib maailma vihatuimat ettevõtet Välismaa Välismaa lühiuudised: 17.07.2016 Armeenia opositsiooniliikumine vallutas politseijaoskonna Politsei otsib Nice'i ründaja selvefoto saajaid Terrorist purustas peresid Türklased valmistuvad hullemaks Mitte kõik putšistid polnud eile veel alla andnud, vastupanu jätkus eilegi Arvamus Taavi Minnik: Yana Toom imedemaal (16) Urve Eslas: kellelt küsida abi terrorismi vastu? (15) Juhtkiri: Erdoğani tõehetk (6) Postimees 1994. aastal: Jäägrikompanii ei lähe laiali läbirääkimisteta (1) Päeva karikatuur Mart Rannut: kas meie muukeelsed kaasmaalased ikka lõimuvad? (24) Marko Mihkelson: ühtse Euroopa suur olelusvõitlus (17) Kätlin Konstabel: minuga ei juhtu kunagi midagi – seni kuni ma teistele meeldin? Kultuur Galerii: kolm päeva mere ääres metsa sees Sport Spordi lühiuudised Tänak: kui tead, mida teha, oled enesekindlam Barcelona tõrjub nendevastast vandenõud vastutustundetu kampaaniaga Iljuštšenko lahkus pisarate ja naeratusega Kas kogu Venemaa koondis jäetakse Rio olümpiamängudelt kõrvale? Tarbija Lugeja küsib, Danske pank vastab: mis saab eraisikute rahast ja laenudest (2) Tartu Priit Pullerits: rallirahva barbaarne pidu (2) Hernepõllul ei kehti igameheõigus Veevärk asendab Ropka vana puurkaevu uuega Meditsiiniturismi peakontor asub Tartus Vanad punkarid: punk elab, kuni elab korruptsioon Näitus jääb põhjalikkusest kaugele Purjus kerjused tüütavad päevast päeva (5) Endine möllumees kompab tipptriatlonidel võimete piire Arvi Liiva: Süsihappegaasi tont. Kellele ja miks? Meelelahutus Koomiks Sudoku

Postimees 1994. aastal: Jäägrikompanii ei lähe laiali läbirääkimisteta

1 min lugemist
Jäägrikompanii üks juhte Jaak Mosin FOTO: Peeter Langovits

Läänemaa Vabatahtlik Jäägrikompanii ei ole laiali läinud ning loodab edasise staatuse ning relvade üleandmise küsimused lahendada läbirääkimiste teel tuleva nädala alguses, märkis usutluses BNS-ile kompanii juhatuse esimees Lembit Tõns.

Kommenteerides Kaitseliidu ülema Johannes Kerdi käskkirja, mille kohaselt kompanii tegevus tuleb lõpetada ja isikkoosseis laiali saata, ütles Tõns, et kui keegi juba deklareerib, et midagi on laiali saadetud, siis on see naljakas õhuvõngutamine.

Kaitseliidu ülem andis neljapäeval jäägrikompanii ülemale Esmar Naruskile käsu üle anda kompanii relvastus, dokumendid ja asjaajamine Kaitseliidu Läänemaa maleva ülemale lipnik Aksel Heidemannile. Heidemanni sõnul oli jäägrite relvad reedeks kompanii asukohast Pullapäält ära toodud.

Tõns kinnitas laupäeval BNS-ile, et jäägrite relvastust ei hoita üldse Pullapääl ning seal on vaid kuus-seitse jäägrit. Ülejäänud viibivad kas puhkusel või mujal.

Tõnsi sõnul hoiab Kaitseliidu Läänemaa malev Pullapääl 2-3-mehelist sümboolset patrulli ning olukord on seal täiesti rahulik.

18.07.1994

Seotud lood
16.07.2016 19.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto