Sisukord
Ilu & mood
Tänane leht
16.07.2016
Eesti Male Mälumäng Horoskoop Dilbert Palju õnne Rohkete mängude aeg Tagakülg Majandus Majanduse lühiuudised Mobiilimäng teeb sulle jalad alla Euroopa Liit rahastab Balticconnectori ehitamist enam kui 200 miljoni euroga Aprillinaljast sai alguse uus hullus Välismaa Tuneesia – püssirohutünn Euroopa kõhu all Bouhleli võis rünnakule ajendada karidel abielu Autot on taparelvana kasutatud varemgi Selle sõja sihtmärk on tsiviilisik Pidupäev lõppes verise rünnakuga Kõigi Nice’is viibivate eestlastega pole veel ühendust saadud ISIS hoiab puhkajaid hirmul Arvamus Juhtkiri: terror taevasina rannikul (6) Taskukoletiste rünnak Pragmaatiline poliitik (4) BoJo teeb comeback’i (1) Teisena kuulsale seinale Bouhleli võis rünnakule ajendada karidel abielu Raag: tegu ei ole sõjaga, kus ühele poole jääksid moslemid (1) Hübriidsõda ISISe moodi Sport Venemaa ralliäss müüs kulude katteks oma auto Spordi lühiuudised Tippude vajadused kaetud, mõni koht veel juurde Arter Üheksa kohustuslikku mereäärset kohta Kalmistul võib minna ka löömaks Sõiduproov. Kõrgest soost kaksikud: Volvo V90 ja S90 (1) Kui ei tule loodetud tulemust Tükike Toscanat Tallinna servas Päikeseprillide Ferrarid Epp Kärsin: seksuaalne nauding hoiab keha vormis (7) Kaja Kallas: hierarhiatest ja lugupidamisest (17) Nii need Eesti idufirmad sinu ratast kaitsevadki Linnar Viik: hullud ideed tuleb ära teha enne, kui mõistus pähe tuleb (1) Olümpiapidu katku ajal 34 päevaga surfihundiks Kultuurikatlas keeb armastusega tehtud toit Lihata õuegurmee Meelelahutus Koomiks Sudoku

Päikeseprillide Ferrarid

3 min lugemist
FOTO: PantherMedia / Scanpix

Kas osta endale luksuslik prillipaar või Ferrari? Uskumatu võrdlus, aga nii see on. Maailma kalleimad päikeseprillide hinnad ulatuvad viie-kuuekohaliste arvudeni. Nii et kui hommikul meik tegemata või lihtsalt padjanägu peas, siis silmipimestavad prillid päästavad päeva!

Tellijale Tellijale

Hinnalisi päikeseprille on ikka seostatud staatuse ja kuulsustega, kes oma identiteeti või hetkel fotokõlbmatut välimust nende taha varjata proovivad. Ent juba 12. sajandil kasutasid Hiina kohtunikud silmade väljendusrikkuse varjamiseks kohtualuste ees suitsuse tooniga kristall-silmakatteid. Eskimotel olid lumepeegelduse vähendamiseks kitsaste silmaavadega puidust või luust silmakatted (päris päikeseprillideks neid nimetada siiski ei saa).

Tänapäeval pole päikeseprillid pelk praktiline tarbekaup, vaid sotsiaalse staatuse ja rahakoti paksuse mõõdik, viimast eriti Hollywoodi staaride seas.

15.07.2016 18.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto