Sisukord
Persoon
Postimees
16.07.2016
Eesti Male Mälumäng Horoskoop Dilbert Palju õnne Rohkete mängude aeg Tagakülg Majandus Majanduse lühiuudised Mobiilimäng teeb sulle jalad alla Euroopa Liit rahastab Balticconnectori ehitamist enam kui 200 miljoni euroga Aprillinaljast sai alguse uus hullus Välismaa Tuneesia – püssirohutünn Euroopa kõhu all Bouhleli võis rünnakule ajendada karidel abielu Autot on taparelvana kasutatud varemgi Selle sõja sihtmärk on tsiviilisik Pidupäev lõppes verise rünnakuga Kõigi Nice’is viibivate eestlastega pole veel ühendust saadud ISIS hoiab puhkajaid hirmul Arvamus Juhtkiri: terror taevasina rannikul (6) Taskukoletiste rünnak Pragmaatiline poliitik (4) BoJo teeb comeback’i (1) Teisena kuulsale seinale Bouhleli võis rünnakule ajendada karidel abielu Raag: tegu ei ole sõjaga, kus ühele poole jääksid moslemid (1) Hübriidsõda ISISe moodi Sport Venemaa ralliäss müüs kulude katteks oma auto Spordi lühiuudised Tippude vajadused kaetud, mõni koht veel juurde Arter Üheksa kohustuslikku mereäärset kohta Kalmistul võib minna ka löömaks Sõiduproov. Kõrgest soost kaksikud: Volvo V90 ja S90 (1) Kui ei tule loodetud tulemust Tükike Toscanat Tallinna servas Päikeseprillide Ferrarid Epp Kärsin: seksuaalne nauding hoiab keha vormis (7) Kaja Kallas: hierarhiatest ja lugupidamisest (17) Nii need Eesti idufirmad sinu ratast kaitsevadki Linnar Viik: hullud ideed tuleb ära teha enne, kui mõistus pähe tuleb (1) Olümpiapidu katku ajal 34 päevaga surfihundiks Kultuurikatlas keeb armastusega tehtud toit Lihata õuegurmee Meelelahutus Koomiks Sudoku

Epp Kärsin: seksuaalne nauding hoiab keha vormis

3 min lugemist
Epp Kärsin. FOTO: Liis Treimann

Endine Caateri tantsutüdruk ja praegu lingamimassaaži koolitaja Epp Kärsin (36) on enda keha eluaeg armastanud: «Keha on sinu tempel. Kui sa armastad oma keha templit, siis sa ei lase sellel kokku variseda. Tuleb tajuda ennast iga keharakuga.»

Tellijale Tellijale

Kehataju mõjutab palju see, kuidas armastame iseend. Naine, kes armastab oma keha, saab lasta ennast vabaks. Kes ei armasta, sellel on kogu aeg tunne, et issand, mul on siin tselluliit ja siin kõhupekk. Nii ei saa oma kehaga kontakti. Kehas tuleb armastada iga millimeetrit. Võtmesõnaks on naudingud. Ma arvan, et üks osa minu heast kehatajust ja vormist on imelistel naudingutel ja trennil – tantsin ja rulluisutan, mis muide annab eriti ilusad tuharad. Lähen ka igal õhtul magama, tänades oma keha ja soovides, et ta uneajal uueneks ja terveneks. Hommikuti aga meeldib mulle võimalikult kaua alasti olla, peale duši alt tulekut, sest ma ei häbene oma keha. 

Ühiskond on tegelikult teinud ära kõva töö. Me kardame seksuaalsust ja oleme selle matnud kuhugi sügavustesse, muutnud selle dogmaks. Asjaolu, et Eestis on seksuaalkasvatus lapsekingades – me kõik teeme seda, kuid ei taha sellest rääkida – tekitab olukorra, kus ollakse osaliselt oma kehast võõrdunud. Me sünnime siia maailma siiski läbi armastuse. Meie vanemad on teineteist armastanud. Seepärast on arusaamatu, miks kõige ilusamad hetked muudetakse tabuks. See on kui algallikaga kontakti lõhkumine, sest sinu põhiolemus on tegelikult seal. Kõik sinu juured, sinu vägi, sinu loovus – seksuaalenergia annab inimesele tohutult suure laengu. Sa saad seda muundada ise, milleks tahes.

15.07.2016 18.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto