Sisukord
Sport
Tänane leht
16.07.2016
Eesti Male Mälumäng Horoskoop Dilbert Palju õnne Rohkete mängude aeg Tagakülg Majandus Majanduse lühiuudised Mobiilimäng teeb sulle jalad alla Euroopa Liit rahastab Balticconnectori ehitamist enam kui 200 miljoni euroga Aprillinaljast sai alguse uus hullus Välismaa Tuneesia – püssirohutünn Euroopa kõhu all Bouhleli võis rünnakule ajendada karidel abielu Autot on taparelvana kasutatud varemgi Selle sõja sihtmärk on tsiviilisik Pidupäev lõppes verise rünnakuga Kõigi Nice’is viibivate eestlastega pole veel ühendust saadud ISIS hoiab puhkajaid hirmul Arvamus Juhtkiri: terror taevasina rannikul (6) Taskukoletiste rünnak Pragmaatiline poliitik (4) BoJo teeb comeback’i (1) Teisena kuulsale seinale Bouhleli võis rünnakule ajendada karidel abielu Raag: tegu ei ole sõjaga, kus ühele poole jääksid moslemid (1) Hübriidsõda ISISe moodi Sport Venemaa ralliäss müüs kulude katteks oma auto Spordi lühiuudised Tippude vajadused kaetud, mõni koht veel juurde Arter Üheksa kohustuslikku mereäärset kohta Kalmistul võib minna ka löömaks Sõiduproov. Kõrgest soost kaksikud: Volvo V90 ja S90 (1) Kui ei tule loodetud tulemust Tükike Toscanat Tallinna servas Päikeseprillide Ferrarid Epp Kärsin: seksuaalne nauding hoiab keha vormis (7) Kaja Kallas: hierarhiatest ja lugupidamisest (17) Nii need Eesti idufirmad sinu ratast kaitsevadki Linnar Viik: hullud ideed tuleb ära teha enne, kui mõistus pähe tuleb (1) Olümpiapidu katku ajal 34 päevaga surfihundiks Kultuurikatlas keeb armastusega tehtud toit Lihata õuegurmee Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tippude vajadused kaetud, mõni koht veel juurde

3 min lugemist
Eesti olümpiakoondislased kandmas ametlikke OM-rõivaid. FOTO: Eero Vabamägi

Esmased kartused ei osutunud tõeks ning Eesti saab Rio de Janeiro olümpiamängudele saata küllaltki soliidse koondise. Viimaste olümpiamängudega on järjepanu karmimaks muutunud suurele spordipeole pääsemise tingimused ning nii oli neli aastat tagasi Londonis stardis vaid 32 eestlast. Kui rekordilised 47 atleeti osales 2008. aastal Pekingi OMil, siis eile kinnitas Eesti Olümpiakomitee (EOK) 46 liikmelise Rio koondise ning sinna võib tulla esmaspäeval veel lisagi. 

Tellijale Tellijale

Rio OM-koondise poole vaadates tõdes EOK spordidirektor Martti Raju, et medalimõtetega Brasiiliasse lendavad Eesti sportlased saavad endaga kaasa võtta täpselt soovitud arvu taustajõude. Kui eile kinnitati 46-liikmeline koondis, mille seas on kaks varuvõistlejat (vehkleja Kristina Kuusk ja sõudja Sten-Erik Anderson), siis tugipersonali suuruseks on 44 inimest.

«Medalilootustega on kõik korras. Nemad saavad kaasa võtta kõik soovitud abimehed,» tunnistas Raju, kes leidis, et sel korral saavad eestlased välja panna küllaltki soliidse koondise. «Osavõtunormid on aetud väga kõrgeks ja see tagab, et koondise keskmine tase on samuti väga hea.»

15.07.2016 18.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto