Sisukord
Välismaa
Tänane leht
16.07.2016
Eesti Male Mälumäng Horoskoop Dilbert Palju õnne Rohkete mängude aeg Tagakülg Majandus Majanduse lühiuudised Mobiilimäng teeb sulle jalad alla Euroopa Liit rahastab Balticconnectori ehitamist enam kui 200 miljoni euroga Aprillinaljast sai alguse uus hullus Välismaa Tuneesia – püssirohutünn Euroopa kõhu all Bouhleli võis rünnakule ajendada karidel abielu Autot on taparelvana kasutatud varemgi Selle sõja sihtmärk on tsiviilisik Pidupäev lõppes verise rünnakuga Kõigi Nice’is viibivate eestlastega pole veel ühendust saadud ISIS hoiab puhkajaid hirmul Arvamus Juhtkiri: terror taevasina rannikul (6) Taskukoletiste rünnak Pragmaatiline poliitik (4) BoJo teeb comeback’i (1) Teisena kuulsale seinale Bouhleli võis rünnakule ajendada karidel abielu Raag: tegu ei ole sõjaga, kus ühele poole jääksid moslemid (1) Hübriidsõda ISISe moodi Sport Venemaa ralliäss müüs kulude katteks oma auto Spordi lühiuudised Tippude vajadused kaetud, mõni koht veel juurde Arter Üheksa kohustuslikku mereäärset kohta Kalmistul võib minna ka löömaks Sõiduproov. Kõrgest soost kaksikud: Volvo V90 ja S90 (1) Kui ei tule loodetud tulemust Tükike Toscanat Tallinna servas Päikeseprillide Ferrarid Epp Kärsin: seksuaalne nauding hoiab keha vormis (7) Kaja Kallas: hierarhiatest ja lugupidamisest (17) Nii need Eesti idufirmad sinu ratast kaitsevadki Linnar Viik: hullud ideed tuleb ära teha enne, kui mõistus pähe tuleb (1) Olümpiapidu katku ajal 34 päevaga surfihundiks Kultuurikatlas keeb armastusega tehtud toit Lihata õuegurmee Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kõigi Nice’is viibivate eestlastega pole veel ühendust saadud

2 min lugemist
Prantsusmaa kaguosas Nice´i linnas sõitis neljapäeva hilisõhtul rahvuspüha tähistajate sekka veomasin, surma sai rohkem kui 80 inimest. FOTO: SCANPIX

Kui Mohamed Lahouaiej Bouhlel neljapäeva hilisõhtul Nice’is Anglais’ promenaadil veoki rattad rahvasumma poole keeras, jäi tema teele ka kümneid eestlasi. Kõigi eestlaste käekäik polnud lõplikult selgunud veel eile õhtukski.

Tellijale Tellijale

«Teame, et kolm inimest on vigastatud, ja see on kõik, mis me öelda saame. Peame lähedaste ja ametivõimudega sidet. Veel ei ole kõik haiglasse viidud tuvastatud,» selgitas välisministeeriumi pressiesindaja Maria Belovas eilse tööpäeva lõpus.

Parasjagu Euroopa Innovatsiooniakadeemia kokkutulekul Nice’is viibiva paarikümne eestlase seaski on neid, kelle asukoht polnud veel eile õhtul teada. Akadeemia meeskonna liikmed üritavad praegu välja selgitada tudengite asukohta, kinnitas akadeemia tegevjuht Anni Sinijärv.

15.07.2016 18.07.2016
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto